banner851

banner614

250 MUHTAR "SELİM METİN" DEDİ

Düzce'deki 250 köyün muhtarı ile AK Parti İlçe Teşkilatları, genel sekreterlik koltuğunda Selim Metin'i görmek istiyor. İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin'in genel sekreter olması için kendi aralarında imza toplayan 250 muhtar ile AK Parti ilçe yönetimleri bu imzaları AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin'e vererek ortak taleplerinin ilgili makama ulaştırılmasını istedi. Keskin de muhtarların ve teşkilatların imzalarını dün Vali Zülkif Dağlı'ya sundu.

banner619
Gündem 15.12.2016, 11:07 15.12.2016, 11:08
4863
250 MUHTAR "SELİM METİN" DEDİ

İçişleri Bakanlığı'nın geçtiğimiz hafta Muharrem Tozan'ı Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden almasının ardından koltuğa asaleten yapılacak atama merakla beklenirken, AK Parti ve muhtarlar cephesinde önemli bir gelişme yaşandı. 

250 muhtar Metin'i istiyor
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin'i genel sekreterlik koltuğunda görmek isteyen 250 köyün muhtarı kendi aralarında yaptıkları görüşmeler sonucunda imza toplama kararı aldı. Bu doğrultuda Düzce'deki toplam 279 köy muhtarından 250'si yeni genel sekreterin Selim Metin olması için kendi aralarında imza topladı. 

Keskin muhtarları dinledi
Topladıkları imzaları AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'e ulaştıran ve ilgili makama iletilmesini isteyen muhtarlar, Keskin'e Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin ile ilgili olumlu düşüncelerini de aktardı. Köylere hizmet noktasında önemli bir makam olan genel sekreterlikle muhtarların uyum içerisinde bir çalışma yürütmesi gerektiğinin altını çizen muhtarlar, diyalog aşamasında yaşanan sıkıntıların çalışmaları aksattığı üzerinde durdu. 

AK Parti ilçe teşkilatları da Metin için imza topladı
Muhtarların yanı sıra AK Parti'nin tüm ilçe teşkilatları da koltuğa oturacak yeni ismin Selim Metin olması yönündeki taleplerini İl Başkanlığı'na iletti. AK Parti İlçe Başkanları, tüm yönetim kurulu üyeleri olarak attıkları imzaları İl Başkanı Keskin'e sundu. 

İmzalar Vali Dağlı'ya sunuldu
Muhtarların ve teşkilatların taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Keskin de imzaların Düzce Valisi Zülkif Dağlı'ya ulaştırılması yönündeki istekleri yerine getirdi. Keskin, AK Parti İlçe Teşkilatları ile muhtarların ortak talebini dün (14 Aralık) Vali Dağlı'ya sundu. Vali Zülkif Dağlı'nın önüne gelen imzaların ardından şimdi gözler, talebin iletileceği İçişleri Bakanlığı'nın vereceği karara çevrildi.

Uzun süredir Özel İdare'de hizmet veriyor
Öte yandan Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine asli atama yapılana kadar Gümüşova Kaymakamı İsmail Sündük vekalet ederken, 250 köy muhtarı ile AK Parti teşkilatlarının genel sekreter olması için bastırdığı Selim Metin, 2009 yılından bu yana Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürütüyor. 

banner844
Yorumlar (31)
YEŞİLYURT 5 yıl önce
Vatandaş a katılıyorum adalet mülkün temelidir eskiler eskide kaldı
Osmanlı 5 yıl önce
Bir imamın arkasında tereddütsüz bir şekilde ona uyup Allah'ın huzuruna çıkmayı kabul ediyosun il özel idaresinin başına gelmesini kabul etmiyorsun . Burada din be devlet işlerinin karıştırılmamasının gerektiğini savunacaksın belki söylediğime cevaben. Fakat başarılı bir bireyin imam veya başka bir devlet sektöründen (devlet memuru) kademe atlaması kadar doğal bir sistem yoktur. BAŞARILI İNSAN İŞİYLE BAŞARISIZ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR.
Orhan 5 yıl önce
Tozan veterinerdi, Selim Metin yazilanlara gore imam, sonra derler ki bizim ülke neden gelişmiyor çünkü işi ehline veremiyoruz. Gidin gelişmiş ülkelere bakın çöpçüsü bile o konuda eğitim almış kişilerdir. Yöneticiler atama yaparken küçük düşünmemeli ülkemizdeki adını duyurmuş onca üniversitelerin mühendislik mimarlık bölümlerinden mezun hatta yüksek lisans bile yapmış bu işi gerçekten bilen geliştirebilecek altyapısı olangenç dinamik ve gerçekten paraya çalışmaya muhtaç insanlardan seçmiyorlar da tesadüfen onun bunun itmesiyle adam atamaları yapıyorsunuz. Olan halka oluyor ne olcak bizim millet de boynu bükük pek ses çıkarmayı sevmez bu devran böyle döner gider.
vatandaş 5 yıl önce
Selim Metin İl Özel İdareyi en güzel şekilde yönetip en büyük işlere imza atacak adamdır. Kendisi İl Özel İdare çalışanlarını çok iyi tanıyıp kimim nerde ne iş yapacağını biliyor ayrıyeten büyük ve hızlı düşünen, verdiği kararın arkasında duran herkesle iyi görüşüp neticeye varan değerli bir büyüğümüzdür. Bu böyle biline özel idare çok büyük bir genel sekreter kazandı.
Hayirlisi 5 yıl önce
Alaplı eski savcısı imamlikdan savcılığa geçti, gecebiliyorda selim bey geçince mi olmuyor hayırlı olsun selim abi
Hamit 5 yıl önce
Bu günkü ülkemizi yöneten kadrolara baktığımızda birçoğunun lise düzeyinde İmam Hatib,lisans düzeyinde hukuk,tıp,mühendislik,iktisad gibi alandan geldiğini görüyoruz.Selim beyde imam hatip li ve imamlık gibi ulvibir vazifeyi yapmış olmanın yanında kamu yönetimi okumuş ve bu alanda lisan eğitimide yapmış bir idarecimizdir.Bu göreve gelmeside yerinde olur.Saygılar.
Recep YAVUZ 5 yıl önce
Sayın Selim METİN'in İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Düzcemiz için çok iyi düşünülmüş, çok yerinde bir karar. Tüm işleri çalışanlara sevdirerek yaptırabilecek özellikleri, en zor işlerin rahatlıkla yapılmasını sağlayacaktır.
Komik 5 yıl önce
Düzce tam komedyene döndü. Yine yazık olacak düzceye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın