banner851

banner614

2.KEZ 'ŞOV'LA AÇILDI

Kurban Bayramında açılan Kültür Merkezi için Düzce Belediyesi tarafından ikinci kez açılış töreni düzenlendi. Büyük bir şovla açılışı yapılan merkezde Yazar İskender Pala’nın ‘Jennifer’ın Düğünü’ isimli oyun sahnelendi.

banner619
Gündem 24.11.2016, 21:13 24.11.2016, 22:07
4683
2.KEZ 'ŞOV'LA AÇILDI
Düzce Belediyesi tarafından Fevzi Çakmak Mahallesinde yapımı tamamlanan Kültür Merkezi ikinci kez düzenlenen şovla açılarak hizmete girdi.

İlk olarak Kurban Bayramı’nda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından açılan ve bayramlaşma merasiminin yapıldığı merkezde ikinci açılış büyük bir şovla gerçekleşti.

Açılış için Kültür Merkezi ışıklarla donatıldı. Müzik dinletisi ve çeşitli organizasyonlar yapıldı. Merkezin açılışına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Yılmaz Özdemir, Yazar İskender Pala, bazı kurum müdürleri, daire amirleri, belediye çalışanları ve davetliler katıldı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ile Ayşe Keşir’in yanı sıra İl Başkanı Hikmet Keskin açılışta yer almadı.
Açılış kurdelesi kesimi öncesi İl Müftüsü Selami Emen tarafından dua edildi. Protokol üyeleri açılış kurdelesini hep birlikte kesti. Açılışta birlikte büyül bir havai fişek gösterisi sergilendi.Açılışın ardından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Düzce’de görevli öğretmenler, İskender Pala'nın yazdığı, Hidayet Erdinç'in yönettiği ‘Jennifer’ın Düğünü’ isimli sergilenen oyunu izledi.


 
banner844
Yorumlar (32)
aaaa 5 yıl önce
insanları ak partiden soğutuyosun başkan sana yakışan ceketini alıp gitmektir rezil bi halde düzce sayende
Vallahi olmaz 5 yıl önce
VAllahi olmaz. Bir kez daha açın. Bak çok darılırım bir kez daha açın. Hem Allahın hakkı 3 tür
.... 5 yıl önce
tabiki yarım açılır tam açılır döner döner açılır dile kolay 20 yıl sonra açılır da açılır milletinde umurundaydı
ha haa 5 yıl önce
benim oğlum bina okur döner döner yine okur
Düzceden yükselen ses 5 yıl önce
Ohooo bunların şovları düzceyi ülkeyi aştı.
Düzce Merkez 5 yıl önce
Haberin detayını okumasam, Başkan gece kulübü açıyor zannederdim. O ne renkli ışıklı açılış öyle. Mehmet Keleş, kendi görmemişlik kültürünü, açılışa çok güzel yansıtmış bravo.
güruh 5 yıl önce
güruhlar ordusu güzel boy göstermiş. bizim garajın kapısı kilitli kalmış. açılış için bekleriz..
McCarthy 5 yıl önce
Açacak yer kalmadı ikinciye mi açıldı. Hiç haberimiz olmadı. Üçüncü açılışı dört gözle bekliyorum..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın