banner851

banner614

3 Ay içerisinde Bitirilmesi Planlanıyor

banner619

İl Emniyet Müdürü Ali Gezer'in projesi olan Yeni Kent Polis Merkezi yaklaşık 3 aya kadar tamamlanması planlanıyor. Düzce Emniyetini Güçlendirme Derneği tarafından kordine edilen proje, iş adamlarından tam destek gördü.

banner846
Gündem 31.12.2010, 11:42
206
3 Ay içerisinde Bitirilmesi Planlanıyor
banner844

Yenikent bağlantı yolu kavşağı Kazukoğlu mevkiinde yükselen Yenikent Polis Merkezi inşaatnın yaklaşık 3 aya kadar tamamlanması planlanıyor. İl Emniyet Müdürü Ali Gezer'in projesi olan ve Düzce Emniyetini Güçlendirme Derneği tarafından kordine edilen polis merkezi inşaatı iş adamlarından tam destek gördü. Yaklaşık bimetrekare kapalı alana sahip olan Yeni Kent Polis Merkezi, modern bir polis merkezi olacak. Polis merkezinin çatı katında yaklaşık 300 metrekarelik bir alan sosyal tesis olarak polislere ve ailelerine hizmet verecek. Çok amaçlı salon olarak kullanılacak olan çatı katında toplantılarda yapılabilecek Tamamen camla kapancak olan çatı katından Düzce ve Yenikent çok kolay görülebilecek.

24199

Şuanda kaba inşaatı tamamlanan Yeni Kent Polis Merkezi'ne resmi kurumlarda tam destek veriyor. Başta Düzce Belediyesi ve İl Özel İdaresi olmak üzere bir çok resmi kurumun destek verdiği proje, asayişten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Tuna'nın sorumluluğunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Son sistem araç gereç ve büro malzemelerinin kullanılacağı Yenikent Polis Merkezi, yine son sistem kameralarla izlenecek. Bu projenin tamamlanmasının ardından şehir merkezine de modern ve büyük bir polis merkezi yapılmasının planlandığı öğrenildi.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (0)