banner851

banner614

3 YEREL FİRMAYLA PROTOKOL İMZALANDI

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye’nin 2023 vizyonun çerçevesinde Milli Teknoloji Hamlesi’ne destek veriyor. Bu kapsamda 3 yerel firmayla protokol imzalandı.

banner846
Gündem 21.02.2020, 15:41
1084
3 YEREL FİRMAYLA PROTOKOL İMZALANDI
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Milli Teknoloji Hamlesi’ne destek olmak ve Düzce’deki yerel firmaların yaygınlaşmasına katkı vermek adına Bilsoft Yazılım, Öztek Haberleşme ve MT Teknoloji ile protokol imzaladı.

Protokol törenine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Çakır ve Murat Saydam, Düzce TSO Bilim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Murat Taştepe, Bilsoft Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Veli, Öztek Haberleşme Yönetim Kurulu Üyesi Cabir Öz ve MT Teknoloji Yetkilisi Selçuk Yılmaz katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin; “Türkiye’de bir ilk olarak kurmuş olduğumuz bilim ve teknoloji komisyonumuz ile 5. meslek komitemizin girişimleriyle burada yerli ve milli teknoloji ile üretilmiş, tamamen Düzceli firmalarımız ile protokol imzalıyoruz. Üyelerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılım ve teknolojik ürünleri dışarıda aramalarına gerek kalmayacak inşallah. Bu kardeşlerimiz örnek olacak. Üyelerimize yönelik bu ve benzeri çalışmalarımız devam edecek. Protokolün hem taraflara hem de üyelerimize hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan protokollere göre; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri söz konusu firmaların ürün ve hizmetlerinden yüzde 10 ila yüzde 50 arasında indirimli faydalanacak.

Yorumlar (1)
kendi firması ile anlaşma 1 yıl önce
MT Teknoloji sahibi MURAT TAŞTEPE değilmi?
27°
açık