banner851

banner955

32 PARKTA İYİLEŞTİRME YAPILACAK

Düzce şehir merkezindeki parklar bakıma alınıyor. Çocukların doyasıya oynadığı, ailelerin keyifli vakit geçirdiği parklardaki tahribata uğrayan alet ve oturma grupları onarılacak. Çalışmaların aralık ayına kadar tamamlanması hedefleniyor.

Gündem 06.09.2022, 17:00 06.09.2022, 18:33
712

Düzce Belediyesi, 56 mahallede bulunan 32 parkta bakım çalışması gerçekleştireceğini duyurdu. Çalışmalara başlayan ekiplerin, zemin kaplama, suni çim, basketbol ve voleybol sahalarının revizesi ile iyileştirme yapacağı kaydedildi.

Kurumdan yapılan bilgilendirme şöyle: “Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, çocukların ve yetişkinlerin vazgeçilmez mekanları olan parklara yönelik bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına başladı.

32 PARK

Şehir genelinde bulunan 32 parkta gerçekleştirilecek bakım çalışması Cedidiye Mahallesi’nde bulunan Fettah Bey Parkı ile başladı. Çocuk ve yetişkinlerin zaman geçirip eğlendikleri parklarda tahribat ve aşınmadan oluşan yıpranma ortadan kaldırılacak.

SPOR SAHALARI

Parklar da bulunan spor sahalarının tel örgülerinin yenilenmesi, pota ve kapıların bakımı, suni çim ve zemin iyileştirme çalışmaları gerçekleştirecek. Ekipler, kasım ayının sonuna kadar devam edecek çalışmalarla 32 parkın yenilenmesini sağlamış olacak.”

Yorumlar (3)
Motorcu 3 hafta önce
Metek tokideki parklar çocuklar için tehlike saçıyor. İyice yıpranmış kırılmış dökülmüş durumdalar. Salıncaklar kopuk tahtarevalli tutamakları kesici bir hal almış kaydırakların koruma demirleri yok vs. Vs
Lisesi 3 hafta önce
Önce 18 Temmuz şehitler parkına araç girişi önlensin. Park otoparka dönüşmüş.
Beytullah sever 3 hafta önce
Beytullah en çok iş yapmayı sever özellikle seçim sürecinde
21
parçalı bulutlu