banner851

banner614

3G İLE KONTROL ETTİ

banner619

Türkiye genelindeki 194 bin 312 sandıkta aynı anda AK Parti Sandık Yönetim Kurulları tarafından "Sandığa Sahip Çıkıyoruz" projesi çerçevesinde yönetim kurulu toplantıları gerçekleştirildi. Toplantıları bizzat yöneten Koordinatör Milletvekili İlhan Yerlikaya, Sandık Yönetim Kurulları'nın zor bir görevi icra ettiğini dile getirdi.

banner846
Gündem 22.06.2014, 17:33
231
3G İLE KONTROL ETTİ
banner844

 

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nın koordinasyonunda Düzce genelinde de mevcut 939 adet sandıkta, saat 14.00'de AK Parti Sandık Yönetim Kurulları tarafından aynı anda toplantılar icra edildi. Düzce'deki toplantılara Koordinatör Milletvekili İlhan Yerlikaya, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu da katıldı. 1256 nolu sandıkta gerçekleşen Sandık Yönetim Kurulu Toplantısı'nda konuşan Yerlikaya, Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değindi ve Sandık Yönetim Kurulları'nın zor bir görevi icra ettiğini dile getirdi.

 

Yerlikaya, tüm ilçeleri tek tek ziyaret ederken, il genelinde yapılan sandık toplantılarına 3G ile bağlanarak toplantıları bizzat takip ve kontrol etti. Sandıklardaki katılımı görmek için tek tek yoklama yapan Yerlikaya, sandık başkanlarına başarılar dilerken, titiz çalışma sergileyen teşkilat mensuplarını tebrik etti.

 

 

Haber;C.Üstüner

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
19°
açık