banner851

banner614

4 SAAT SONRA MÜHÜR SÖKÜLDÜ

Akçakoca'da benzeri görülmemiş mühürleme! İlçe devlet hastanesi acil servis ek hizmet binası ruhsatsız olduğu gerekçesiyle Akçakoca Belediyesi zabıta ekipleri tarafından mühürlendi. Mühür yaklaşık 4 saat sonra söküldü ve duran çalışmalar tekrar başladı.

banner619
Gündem 15.11.2019, 15:52
1862
4 SAAT SONRA MÜHÜR SÖKÜLDÜ
Düzce bunu da gördü! Bir belediye, bir kamu kurumu inşaatını 'ruhsatsız' olduğu gerekçesiyle mühürledi.

Olay, sabah saatlerinde Akçakoca Devlet Hastanesi Acil Servis ek hizmet binasında yaşandı.

Akçakoca Yenimahalle Ketmenli Kavşağı mevkiinde yapılacak yeni devlet hastanesi inşaatının yaklaşık 3 yıl gibi bir sürede tamamlanacak olması nedeniyle dar bir alanda hizmet veren mevcut acil servisin büyütülmesi kararı doğrultusunda 1 ay önce ek hizmet binasında çalışmalar başladı.
Ancak bu sabah saatlerinde soluğu genişletme çalışmalarının devam ettiği acil servis binasında alan Akçakoca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri mühürleme işlemi gerçekleştirdi. Ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlendiği öğrenilen acil servis ek hizmet binasında çalışmalar durduruldu.
Hem ilçede hem de Düzce'de şaşkınlığa neden olan bu gelişmeden saatler sonra belediyenin mühürleme işleminden geri attığı ve duran çalışmaların tekrar başladığı öğrenildi.
Yorumlar (10)
Başkan 2 yıl önce
Gazinomu burası Devletin hastanesi mühürlenirmi birde acil vatandaşa darbe yapmışlar.
Terbiyesizlik 2 yıl önce
Birilerinin zoruna gidiyor sanırım ne dersin okan başgan ??? İttifaktan nemalandın para akçakocaya gidiyor ama işine geldimi taş koyuyorsun ?
Adore81 2 yıl önce
Akçakoca Belediye zabıta teşkilatı Siz ne içtiniz valık mı zehirledi manyakmısınız be gamgi aklı evvel emir vermiş vatandaş olsa bu komedi olmazdı tuu size
Memet 2 yıl önce
Başkan için kötü puan.Belediyecilik şov yapma yeri değil.Hastane acili can kurtarır ruhsat dediğin neyi kurtarir?!!!
Alperen 2 yıl önce
Sepaşı Kendi işlettiğin binada Ruhsatsız diye Mühürler 4 saat sonra açtırırsın Devletin Yaptıģı Hizmet binasını mühürler 4 saat Sonra açtırırsın şov Yapma Başkan o makam gelip geçici Devlet her zaman 18 Yaşındadır Unutma işleyişi Devam eder
Nepotizm 2 yıl önce
Olayın başkanın karısının iğne vurdurmak üzere acile gelmesiyle başladığı söyleniyor. İddiaya göre hanımefendi reçetesiz olarak iğne vurdurmak istemiş, olumsuz cevap alınca bu yönteme başvurmuş. Yazık bu güzel kente.
Citizen 2 yıl önce
Ego savaşları!
Köylü 2 yıl önce
Vayba buneşimdi yapbozmu oynuyorlar kesin bi pisikiyatriye gitmesi lazım bunların çocukluğna insinler belki yapboz oynama eksikli vardır bunların
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın