banner851

banner955

40 Yılda 12 Bin Kişi Mezun Oldu

Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunlarının buluşması amacıyla geleneksel hale getirilen buluşma gününde bir araya geldiler.

Gündem 01.11.2009, 18:21
242
40 Yılda 12 Bin Kişi Mezun Oldu

Düzce Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Lise ve Anodolu Teknik Lisesi Mezunları Derneği tarafından geleneksel hale getirilen mezunların buluşma günü gerçekleşti.

Lisenin spor salonunda gerçekleşen muzunların buluşma gününe Belediye Başkanı İsmail Bayram, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Dernek Başkanı ve yöneticileri ile okul idarecileri ve 40 yıllık geçmişe sahip okulda görev yapan öğretmenler ve okulun mezunları katıldı.

Programda konuşan Dernek Başkanı Ahmet Duman Programlarına Katılanlara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti ve bu lisenin mezunları olarak bundan sonrada bir araya gelerek buluşma günümüzün geleneksel olarak devam etmesi için desteklerinizi bkliyorum dedi.

Okul Müdürü Hüseyin Erçetin, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük yaptıkları konuşmalarda bu tür buluşmaların yararlarından söz ederek örnek bir organizasyon yapılmış devamını dileyoruz dediler.

Program ikramlar ve 40 yıllık okul arkadaşlarının birbirileriyle hasret giderici sohbetleriyle devam etti.

banner844
Yorumlar (0)
20
açık