banner851

banner614

43 KURUMDAN ORTAK AÇIKLAMA

banner619

Siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarından oluşan 43 kurum bugün Düzce’de var olduğu iddia edilen fişlenme olayı ile ilgili ortak bir basın açıklaması yaptı. Sivil Toplum Platformu adına konuşan Memur Sen İl Başkanı Orhan Kılıç, bazı işadamları, esnaf, siyasi, STK yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerin fişlendiğini iddia ederek, “ Neden fişlendiklerini merak ediyoruz ve dosyanın takipçisi olacağız.” Diyerek bunun vahim bir durum olduğunu söyledi.

banner846
Gündem 02.05.2012, 15:43
228
43 KURUMDAN ORTAK AÇIKLAMA
banner844

Düzce İl Jandarma Komutanlığı'nda yapılan aramalarda, polis, bürokrat ve işadamlarını da kapsayan 2011-2012 tarihli yeni fişleme belgelerinin bulunduğunun iddia edilmesinin ardından Sivil Toplum platformunu oluşturan siyasi partiler ve sendikalar bugün ortak bir açıklama yaptı. Platform adına konuşan Memur Sen İl Başkanı Orhan Kılıç, fişlenme dosyasını takip edeceklerini söyleyerek, bu uygulamayı yapanların karanlık zihniyete sahip olduğunu vurguladı.

Fişlenme emrini kim verdi

Kılıç, “Ulusal ve yerel basına yansıyan haberler doğruysa, Albay Kazım Çillioğlu’nun hunharca şehit edenlerin, darbelerden medet uman bu karanlık zihniyetin, 2011-2012 yılında bile hala Düzce’de iş adamlarının, esnafın, siyasetçilerin, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyelerinin, sendikaların, öğretmenlerin, öğretim görevlilerinin ve  

Yorumlar (0)