banner851

banner614

5.Etap Başvurulara İlişkin Tebliğ Yayınlandı

banner619

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında 5. Etap başvurulara ilişkin tebliğ yayınlandı. Hibe desteğinden yararlanmak artık daha kolay hale getirildi.

banner846
Gündem 04.11.2009, 16:07
200
5.Etap Başvurulara İlişkin Tebliğ Yayınlandı
banner844

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından, doğal kaynaklar ve çevrenin korunmasını dikkate alarak, kırsal alada gelir düzeyinin yükseltilmesi, tarımsal üretim ve tarımsal sanayi entegrasyonunun sağlanması, tarımsal pazarlama altyapısının geliştirilmesi, gıda güvenliğinin güçlendirilmesi, kırsal alanda alternatif gelir kaynaklarının oluşturulması, toplu basınçlı sulama sistemlerinin geliştirilmesi, yürütülmekte olan kırsal kalkınma çalışmalarının etkinliklerinin artırılması ve kırsal toplumda belirli bir kapasitenin oluşturulması amaçlı tebliğ resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Programla ilgili tüm dökümanlara www.tarim.gov.tr ve www.tedgem.gov .tr internet sitelerinden erişilebilecek. Ayrıca geniş bilgi almak için vatandaşların Tarım İl Müdürlüğü Destekleme Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan İl Proje Yürütme Birimine müracaat etmeleri gerekmekte.

Hibe Desteğinden yararlanabilmek için son başvuru tarihi 28 Aralık 2009 olarak belirlenmiştir.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu