banner851

banner614

7 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

banner619

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının ikinci birleşimi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda 7 gündem maddesi görüşüldü.

banner846
Gündem 04.11.2019, 12:56 04.11.2019, 14:47
829
banner844

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının ikinci birleşimi Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında, meclis toplantı salonunda yapıldı.
Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda, bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanaklar okunarak  onaylandı. Kasım ayı ikinci birleşiminde 7 gündem maddesi görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.


Plan ve Bütçe Komisyonu’nun sunduğu rapor oy birliği ile kabul edildi.


Toplantının sonunda İl Genel Meclis Üyesi Ergin Özensel, Amerikan Temsilciler Meclisi’nde Ermeni Soykırımını kabul eden yasa tasarısı hakkında açıklamalar yaptı. Soykırımın Türkiye’ye atılan bir iftira olduğunu söyleyen Özensel şöyle konuştu: “Ben mesleğim gereği Ermeni Soykırımı ile ilgili bilgiye sahip olduğum için burada bazı şeyleri söylemek istiyorum. Bu Amerikan Kongresinin Türkiye’ye attığı bir iftiradır. Türk tarihinde soykırım şeklinde hiç bir olay olmamıştır. Bu belgeler ile tespit edilmiş bir gerçektir. Türk tarihi hoşgörü ile dolu bir tarihtir.”
 

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantıları hafta boyunca devam edecek.
 

Yorumlar (2)
BAŞKAN 2 yıl önce
Gülermisin ağlarmısın bir önceki belediye başkanını başarısızlıkla suçladın ve adam halen il genel meclisi üyesi.İnsan kendini bazen sorgular ama sizde böyle bir şey malesef yok.Danışmana gerek yok sokaktan geçen vatandaşa sor sana ne yapman gerektiğini söylesin BAŞKAN
Sezgin 2 yıl önce
İl encümeni hasana ne kadar ihale verileceği konuşulmuştur o da aldığı bu ihalelerden diğerlerine pay ayırır artık
25°
açık