banner851

banner614

70 YENİ ARAÇ SATIN ALINDI

banner619

Düzce İl Özel İdaresi makine parkı yenilenmeye devam ediyor. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın koordinesinde son 3 yıl içerisinde İl Özel İdare makine parkına bir çok yeni araç dahil edildiği ve yenilenen makine parkı ile Düzce’ye en iyi şekilde hizmet verilmesi için çalışmaların hız kesmeden devam edeceği aktarıldı.

banner846
Gündem 30.10.2019, 16:57 30.10.2019, 18:00
3093
banner844

Düzce İl Özel İdaresi makine parkını yenilemeye devam ediyor. Düzce Valiliği’nin koordinesinde Düzce İl Özel İdaresi parkına dahil edilen araçlar şunlar: 20 adet damperli kamyon, 5 adet kanal kazıcı, 3 adet yükleyici loder, 6 adet greyder, 4 adet ekskavatör, 7 adet çöp kamyonu, 1 adet vidanjör, 1 adet arazöz, 1 adet dozer, 3 adet 4x4 pikap, 2 adet asfalt serme makinesi finişer, 2 adet demir bandajlı silindir, 4 adet toprak silindiri, 2 adet çekici, 3 adet low-bed, 1 adet yol çizgi aracı, 1 adet servis aracı (minibüs), 2 adet tuz serme makinesi, 2 adet roley tank olmak üzere toplamda 70 adet ekipman İl Özel İdaresi makine parkına dahil edildi.
 

Öte yandan İl Özel İdaresi makine parkına  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hibesi ile satın alınarak 1 adet ekskavatör ve 1 adet plaj kumu temizleme makinesi ve Yine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından İl Özel İdaresine yapılan nakdi yardım ile 1 adet vidanjör ve 1 adet arazözün alım işlemleri tamamlanarak, araçların üst yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra makine parkına dahil edileceği bilgisi verildi.
 
 

Yorumlar (6)
O 2 yıl önce
OSMANCA KÖYÜ ACİL ASFALT GEREKLI TOZDAN BOĞULUYORUZ
yahu 2 yıl önce
biz borç içinde değil miyiz nasıl alabildik bunları?
ALLAH SORAR ELBET 2 yıl önce
70 YENİ ARAÇ, ESKİLERLE 100 ARAÇ VAR AMA İLÇELERDE HALEN ÇOĞU KÖYÜN YOL SORUNLARI DEVAM EDİYOR, DEMEK OLUYOR Kİ MERKEZDEKİ SİYASİLER NEREYE NE İSTERSE O OLUYOR
Köylü 2 yıl önce
Kaynaslida az hane iseniz yollarınıza asfalt için ödenek yok hizmet yok...teşekkürler...
Yatirmayin garajda 2 yıl önce
Köyleri ihmal etmeden belediyeyede emanete verinde baskan incik boncukla ugrascana bi is yapsin.
Faruk 2 yıl önce
İl özel idaresi makine parkından önce o ekipmanı kullanacak kaliteli personel ihtiyacını gidersin. Yaptıkları işlerin neredeyse tamamı facia. Bunu bulduğunuza şükredin diyen personele 500 adet daha makine alsan ne fayda.
açık