banner851

banner955

AB AR-GE Destekleri Semineri Yapıldı

Kocaeli ABİGEM, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Enterprise Europe Network işbirliğiyle düzenlenen AR-GE Destekleri semineri Düzce TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gündem 17.11.2009, 15:41
199
 AB AR-GE Destekleri Semineri Yapıldı
banner1032

Kocaeli ABİGEM A.Ş İş Geliştirme Uzmanı Coşkun Cengiz katılımcılara konu hakkında bilgiler verdi. Coşkun Cengiz’in sunumundan önce konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, katılımın beklenenden az olduğunu belirtirken, “buraya kredi vermek için yada Hadise gibi sanaççılar gelecek deyipte davet etsek katılım daha fazla olurdu” diyerek espiri yapan Büyük, seminere katılanlara teşekkür etti.

Coşkun Cengiz, önce Avrupa İşletmeler Ağı hakkında bilgiler verdi. Daha sonra ilimizin de arasında bulunduğu Kocaeli ABİGEM’in ağına işaret etti. Seminerde; AR-GE desteklerinin hedefleri, TÜBİTAK destekleri, TÜBİTAK Başvuru Kriterleri, TÜBİTAK Başvuru Süreci, TÜBİTAK Destek Süreci, Yedinci Çerçeve Destekleri, İşbirliği Özel programının içeriği, Eureka destekleri, Eurostars destekleri konuları ele alındı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın da üye olduğu Kocaeli ABİGEM’in bilgilendirme seminerlerinin belirli periyotlarla devam edeceği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)
18
kapalı