banner851

banner614

ABD'NİN KARARINA VATAN’DAN CEVAP!

banner619

ABD' nin Türkiye'ye yönelik vizeleri durdurma kararıyla ilgili açıklama yapan Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, atılan adıma verilecek en iyi cevabın ‘fitne yuvası’ olarak nitelendirdiği İncirlik Üssü’nün kapatılarak Mehmetçiğe devredilmesi olduğunu ifade etti.

banner846
Gündem 09.10.2017, 13:26 10.10.2017, 15:12
874
banner844

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, ABD’nin Türkiye’ye yönelik vize kararı almasını yaptığı yazılı açıklama ile değerlendirdi. Kararla birlikte ABD’nin Türkiye’ye karşı gerçek niyetini bir kez daha gösterdiğini ifade eden Sönmez, ABD’nin Türkiye’yi bölmeye çalışmasına izin vermeyeceklerini dile getirdi.

ABD ile örtülü bir savaş sürdüğünü kaydeden Sönmez,  “Kuzey ıraktaki çuval olayı, Ergenekon tertipleri, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi, Suriye’nin Kuzeyinde ABD-İsrail koridoru açma girişimi hepsi boşa çıkarılıp bozguna uğratılmıştır. Barzani kullanılarak kurulmak istenen ikinci İsrail girişimi de bunların parçasıdır.” dedi.

ABD’ye vize kararının ardından verilecek en iyi cevabın, İncirlik Üssü’nün kapatılarak Mehmetçiğe devredilmesi olduğunu aktaran Sönmez, “Bu fitne yuvası hem PKK-PYD-YPG’nin destek üssü, hem de 15 Temmuz hain darbe girişiminin organize merkezidir. Kendi toprağımızda düşmana destek üssüne müsaade etmek güvenliğimiz için kabul edilir bir olay değildir. Gereği yapılmalıdır.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Y. SEVER 

Yorumlar (3)
Vatan partisi 4 yıl önce
Fetih sönmez kimdir ya her konuşanı haber yapıyorsunuz. Kameralara oynamaktan başka ne iş yapar vatan partisi en son ki seçimde kaç oy almış da Düzce'de haber değeri var ...
kapuçin 4 yıl önce
Seninde dikkatini çekmiş olacak ki yorum yapmak istemişsin. Demek ki neymiş öğrenmek sende de heyecan uyandırıyor. Sen de İnsansın mutlu ol
mehmetçik 4 yıl önce
Bunların stratejik ortaklıkla bir ilgisi yok,67 yıldır bu ülkeyi parçalamak için plan yapıyorlar.Almanlardan sonra conilerinde ivedilikle incirlikten paketlenmesi gerekir.