banner851

banner955

ABDEST KUYRUĞU DEĞİL SU KUYRĞU

Bölgemizde yaşanan şiddetli sağanak yağışlar yaşamı olumsuz etkileyip hayatı felç ederken, birçok yıkıma da neden oldu. Bu yıkımlardan birinin de Beyköy Uğur Suyunda bulunan Düzce Belediyesine ait içme suyu Regülatörünün uçması olunca, vatandaşlar çileli anlar yaşadı.

Gündem 29.06.2022, 12:09 29.06.2022, 17:48
5079
banner986

Düzce’de regülatörün arıza yapması sonucu suların kesilmesi üzerine vatandaşlar ciddi mağduriyetler yaşıyor. Beyköy Uğur Suyunda bulunan regülatörün, suyun şiddetine dayanamayıp infilak etmesi üzerine kente 2 gündür su verilemiyor.

Belediye Ekiplerinin süratle çalışmalarını yürüttüğü bu süreçte, vatandaşlar az da olsa akan Merkez Camii şadırvanına akın etti.

ELİNE BİDONU ALAN GELDİ

Merkez Camii şadırvanının musluklarından az da olsa akan sudan istifade etmek isteyen çevredeki esnaf ve vatandaşlar, su ihtiyaçlarını giderebilmek, temizliklerini yapabilmek için ellerine aldıkları boş bidonlarla çeşmelerin başına koştu.

400 BİN NÜFUSLU KENTE BU YAPILMAZ

2 gündür şehir merkezine su verilememesinden dolayı ciddi mağduriyetler yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar; “400 bin nüfusu olan bir şehirde yaşıyoruz. Nasıl olur da 2 gün boyunca susuz bırakılabilir. Çok basit önlemlerle önüne geçilebilecek bir mesele, nasıl olur da bir krize, bir şehrin mağduriyetine dönüşebilir?” diyerek Düzce Belediyesine serzenişte bulundu.

Ahmet Çelik

Yorumlar (10)
Serdar 2 ay önce
Böyle abdest kuyruğu olsaydı, su kuyruğu olurmuydu?
Vatandas 2 ay önce
Düzcenin hasanlar barajı ve aksu deresine içme suyu şebeke kurması gerekiyor koca şehir bir yerden mi besleniyor.ariza yapınca susuz kalmayız.
CML81 2 ay önce
deprem zamanı günlerce aç susuz kaldınız kimseyi suçlayabildinizmi şimdi kalkmış böyle belediyecilikmi olur diyorsunuz Allahtan gelen afet iki gün sabredin ölmedinizya.
cfr 2 ay önce
Allah sizi bildiği gibi yapsın süpekilasyonculaar basmış buraları sel bu kardeşim sel akp si chp si hdp si mi var bu işin
Brn 2 ay önce
Öğleden sonra gelicek dediler,2 gün oldu.Ne yapalım toprağa mi vuralım kendimizi.Daha önceden de olmuştu böyle, yaptığınız işi doğru yapın bari.Akp bu saatten sonra oy veren maldır.
brn ye 2 ay önce
koş pkk ortaklarına ver.pkkyı ypgyi terör örgütü görmeyenlere ver.akdenizden libyadan çekilelim diyenlere ver koş.koş koş.
YAVUZ81,08 2 ay önce
Gönül belediyeciliği buyrun tadını çıkarın
Hüsnü 2 ay önce
Öncü su ne zaman verilecek evlere onu haber yap boş işlerle uğraşma
Namık 2 ay önce
İstanbul'a su veren Düzce kendine su veremiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık