banner851

banner955

AÇIK CEZAEVLERİNDEKİ HÜKÜMLÜLERİN İZİN SÜRELERİ UZATILDI…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası açıklama yaptı. Müjdeleri art arda sıralayan Erdoğan, "31 Mayıs'ta sona eren açık cezaevlerindeki hükümlülerin COVID-19 izinlerini, 31 Temmuz 2023'e kadar uzatıyoruz. Sayıları 550 bini bulan yoklama kaçağı, bakaya gençlerimize bedelli askerlikten faydalanabilme yolunu açıyoruz" dedi.

Gündem 23.05.2022, 20:39 24.05.2022, 17:05
3735

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kaçak yılına göre değişen oranlarda bir rakam ilavesiyle askerliğini bedelli yapmak isteyen gençlerimiz askerlik şubelerine başvurabilirler." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mayısta sona eren açık cezaevlerindeki hükümlülerin Kovid-19 izinlerini, 31 Temmuz 2023'e kadar uzatıyoruz." açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı olarak İletişim Başkanlığımızın koordinasyonunda kapsamlı bir 100'üncü yıl kutlama programı oluşturduk." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bundan sonraki önceliğimiz, insanımızın refah seviyesini artıracak politikalar olacaktır." ifadesinde bulundu.

banner844
Yorumlar (8)
Tatar RAMAZAN 7 ay önce
Sandık geldiğinde bir müjde de biz yapacağız.
düzceli engin 7 ay önce
bu saatden sonra en büyük müjde erken seçim olur,
Sema 7 ay önce
Onu bunu bilmem ev kiraları,ev fiyatları uçmuş durumda. Ne yapıp edip buna bir çare bulmak zorundalar. Aç gözlülüğe artık izin verilmemeli.
SECMEN 7 ay önce
ne müjde ama.asker kaçagı olanlarA PİRİM
genç 7 ay önce
Adam cezaevinde yatması gerekirken etrafımızda dolaşmaları çok saçma bu ülkede adalet denen birşey yok yazık daha çok suçlar artar bu ülkede ...
Aa 7 ay önce
Bana hiçbir faydası yok. İyi ki ART ARDA açıklanmış.
düzceli 7 ay önce
müjdede nemüjde ha yağcılarda inecek var ozaman müjdeye dahil olmak için cezaevinemi ngirelim
MIGHTY 7 ay önce
Ahaber’in Düzce şubesi gibisiniz :))
Yeni Sayımız