banner851

banner614

“ADALET BİR TOPLUMUN OLMAZSA OLMAZIDIR”

banner619

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'i makamında ziyaret eden MHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, “Adalet bir toplumun olmazsa olmazıdır, her alanı etkiler.” dedi.

banner846
Gündem 25.10.2019, 16:09 25.10.2019, 16:16
328
“ADALET BİR TOPLUMUN OLMAZSA OLMAZIDIR”
banner844
MHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yanmaz'a, Akçakoca Belediyesi Meclis Üyesi Hanife Tetik de eşlik etti.
Başsavcı Sedat Çelik'i makamında ziyaret eden MHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, Batı Karadeniz'in incisi Akçakoca'nın bölge için önemli bir konumda yer aldığını ifade etti.
Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'e görevinde başarılar dileyen Yanmaz, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi. Adalet ve hukuk kavramlarının ekonomiden siyasete önemine değinen Yanmaz ve “Adalet bir toplumun olmazsa olmazıdır, her alanı etkiler. Özellikle ekonomik büyümede, ilerlemede, gelişmede adaletin ve hukukun üstünlüğüne inanıyoruz.” diye konuştu.
Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz ve Meclis Üyesi Hanife Tetik'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 
Yorumlar (0)