banner851

banner614

ADD’DEN BAŞKAN AY’A AFİŞ TEPKİSİ!

banner619

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı olması dolayısıyla Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi tarafından bir gece tertip edildi. Gecede konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz, Düzce Belediyesi’nin kutlamalar kapsamında cadde ve sokaklara astığı Atatürk’süz afişlerde, Başkan Dursun Ay’ın fotoğrafının olmasına sert tepki gösterdi: “Bu afişlerde Atatürk’ün fotoğrafı yoktur tam tersi kendisinin fotoğrafı vardır. Böyle bir afiş kabul edilemez. Milli bayramlar belediye başkanlarının tanıtım broşürleri değildir.”

banner846
Gündem 29.10.2017, 13:23 30.10.2017, 16:24
2877
banner844

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi tarafından Cumhuriyet'in ilanının 94. yılı kutlamaları kapsamında yemekli bir gece düzenlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, önceki dönem Atatürkçü Düşünce Derneği Batı Karadeniz Sorumlusu Emin Semih Özkök, Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Kemal Semih Demir, Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz ve pek çok ilden sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.Milli bayramlar belediye başkanlarının tanıtım broşürleri değildir”

Gecede konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz, Düzce Belediyesi’nin 29 Ekim kutlamaları kapsamında bilboardlara verdiği kutlama mesajlarında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının yerine Başkan Dursun Ay’ın olmasına tepki gösterdi.

Yılmaz, “Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Düzce Belediye Başkanı’nın hazırlamış olduğu afişler, rahatsız edicidir. Bu afişlerde Atatürk’ün fotoğrafı yoktur tam tersi kendisinin fotoğrafı vardır. Böyle bir afiş kabul edilemez. Milli bayramlar belediye başkanlarının tanıtım broşürleri değildir. Bu bir yanlıştır. Düzce Belediye Başkanı bu afişlerdeki fotoğrafını kaldırmalıdır. Afişlerin bu durumu tarih bilmezlik, kadir bilmezlik, Atatürk bilmezlik, ilim bilmezliktir. İtiraz ediyoruz ve bu itirazlarımızı sürdüreceğiz. Atatürk’ü anlatmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (20)
Neden 4 yıl önce
Neden bu belediye başkanı koltuğuna oturanlar kendi fotoğraflarını astırırlar neden.
Yahu insan biraz sıkılır utanır.. ne kadar çok seviyorsunuz bu işleri. Kurum olarak ilan versen olmuyor mu. İlle de fotoğafın mı olacak be muhterem.
şuna bak 4 yıl önce
şu konuşmalara hareketlere bak insan seni görüp dinleyince hayattan soğur senmi temsil ediyosun atamızı yazıklar olsun.
Can . D 4 yıl önce
YA BIRAKIN DIR DIR EDMEYIDE ADAMGIBI KUTLAYIN CUMHURIYET BAYRAMINI BIRBIRINIZIN ARKASINDAN KONUSMAYIN BIR SEY VARSA YÜZÜNE SÖYLE
BELEDİYECİ 4 yıl önce
Sn.Başkan daha yeni o afişi yaptıran personelin hatası.Başkanım art niyetli biri değilki afişi o şekil yaptırmış olamaz tamamen ilgilenen personelin hatası...
Vatandaş 4 yıl önce
Atatürk yanlız kurdardı memleketi ya oda Allahın bir kulu idi gündeme gelmeyin ey add
Aziziyeli 4 yıl önce
Rabia heykelini dikmeyi cok iyi biliyolar ama
memo 4 yıl önce
atatürk ne çekti isi sizin gibilerden çekti.müslümanın atatürkle hiç sıkıntısı olmadı
Nurcan 4 yıl önce
Atatürk e dil uzatmalara yazıklar olsun o ve silah arkadaşları olmasaydı anamız babanız beli değildi
Yazıklar olsun 4 yıl önce
Mustafa kemal büyük bir kumandandı. Bizim atamız fatih sultan mehmethan dır analarımızda babalarımında osmanlıdır. Töbe haşa Allah yapcaksınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın