banner851

banner955

AFRİN KONVOYU DÜZCE SOKAKLARINDA

Geçtiğimiz hafta muhtarlarla birlikte Afrin’deki Türk askerine destek ve moral vermek için Hatay’a giden Düzce Belediyesi heyeti Düzce’ye döndü. Heyeti, gönlü Mehmetçikle birlikte atan Düzceli taşıyıcı esnafların oluşturduğu sivil toplum kuruluşu üyeleri karşıladı. Taksilerin, otobüslerin, minibüslerin oluşturduğu yüzlerce taşıtlık konvoy Düzce sokaklarında tek yürek mesajı verdi.

Gündem 25.02.2018, 16:32 25.02.2018, 18:10
2105
banner1032

Afrin’deki Mehmetçiğe destek olmak ve moral vermek için Hatay’a giden Düzce Belediyesi ve Düzceli muhtarların oluşturduğu heyet, Düzce’ye döndü.
 
Heyeti karşılamak ve Afrin’deki askerle tek yürek olunduğu mesajını vermek için ise Düzce’de faaliyet gösteren taşıyıcı esnaf kuruluşu üyeleri yüzlerce araçlık konvoy oluşturdu.
 
Sarı taksilerin, otobüslerin, minibüslerin oluşturduğu yüzlerce araçlık konvoy, heyeti karşıladığı Kalıcı Konutlar Yeni bağlantı yolundan başladıkları selamlama turuna şehir içinde de devam etti.
 


Trafiğe kapalı olan İstanbul Caddesi’nin Afrin Konvoyuna açılmasıyla şehir içinde de tura devam eden taşıyıcı esnafı, Afrin’deki Mehmetçiğe kornalarla destek verdi.
 
Vatandaşın da ilgisiyle desteklenen konvoy, Düzce sokaklarında yaklaşık bir saat sürdü. Afrin’e destek vermek için Hatay’a giden heyetin karşılayan konvoy, alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde Anıt Meydan’a kadar devam etti. Taşıyıcı esnaf kuruluşları üyeleri burada konvoyu sonlandırdı.Haber: A. SARI

banner844
Yorumlar (13)
absot 5 yıl önce
İyi de böyle hava atmakla boş yere mazot benzin gaz yapmakla korna çalmakla destek olunmaz ki yüreginiz yetiyorsa bir iki günlük kazancınızı bağışlayın. Bu havanızın masrafını halktan çıkarmayın.
Selim 5 yıl önce
Maksat birilerinin reklami olsun nami yurusun baska bise degil...
Rüzgar yapmayın. 5 yıl önce
Allah Allah nasıl desdek bu.Suriyelinin umurunda değil ülkesi.Siz gidin savaşın orda.Doldur ülkeye ne olduğu belirsizleri ilerde bunlarda başa bela olacak.Düzce sadece rüzgar yapsın..
Sozubuyuk 5 yıl önce
Sayin valim ve belediye baskanim ipesapa konvoy olayina dur demeli cigrindan cikariyolar
Duzceli 5 yıl önce
Mazotun litresi kaç lira haberiniz varmi konvoylar yapacaginiza namazlarda dua edin.kornayla konvoyla destek olan tek il Düzce.
çankırılı 5 yıl önce
hadi askere deseler kaç kişi kalır acaba
nsm 5 yıl önce
yahu size ne oluyor? mehmetcige destek vermek istiyorsan namazinda onlara dua et veya yürü sen de git afrin'e. bu sokaktaki sov ne? savas oyuncak mi? sonra siyasi sov deyince kiziyorlar. utanin bu halinizden.
Adım Kerim 5 yıl önce
Çok komik ya artık diyorum bu insanlara büyü yapıyorlar yoksa başka türlü yapılacak işler değil bunlar. Afrin konvoyu bu duyan terörislerin hepsi kaçtı korna sesleri afrini yerle bir etti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur