banner851

banner614

"Ağlarsa Anam Ağlar"

banner619

12 Kasım Düzce depreminin 10.yıldönümü nedeniyle Anıtpark'ta yapılan programa yine annelerin gözyaşları damgasını vurdu.Evlatlarını, acılarını yüreklerinin derinliklerine taşıyan anneler gözyaşlarını tutamadılar.

banner846
Gündem 14.11.2009, 19:44
255
banner844

12 Kasım Düzce depreminin 10. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programlarında duygu dolu anlar yaşanırken yine anneler gözyaşı döktü.
Anıtparkta düzenlenen programda kürsüye gelip konuşan annelerin yanı sıra tüm anneler ve anma proğramına katılanlar gözyaşlarına hakim olamadılar.
Özellikle saatler 12 kasım depreminin meydana geldiği anı gösterdiğinde siren sesleri arasında, saygı duruşu anında başlayan duygu yoğunluğu ile birlikte annelerin yaptıkları konuşmalar sırasında göz yaşlarına hakim olunamadı.

Geceye damgasını vuran ise, Murat ve Nurcan BATUR'un depremde hayatını kaybeden kızları İrem BATUR için teyzesinin yazdığı şiirin İklim DARIYERLİ tarafından okunması sırasında ise duygular adeta gözyaşına dönüştü.

Anıtparkta düzenlenen anma törenine gözyaşları ve hayatlarını kaybedenlerin yokluklarıyla birlikte geride bıraktıkları, yürekleri dağlayan acılar ve anılarıyla böylece son buldu.

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu