banner614

AK BELEDİYE HİZMETLERİ

banner619

Ak Parti 14. Kuruluş yıl dönümünde Düzce Belediyesi, Ak Parti Belediyeciliğine dikkat çekti. Düzce’nin yıllardır özlemini kurduğu terminal başta olmak üzere projelere işaret edilerek Düzce’nin AK Parti Belediyeciliği ile gelişme vizyonuna ulaştığı kaydedildi.

banner846
Gündem 14.08.2015, 14:09
4155
AK BELEDİYE HİZMETLERİ
banner844
AK Parti'nin kuruluşunun 14'üncü yılını kutluyor. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce'nin Türkiye'nin en genç ve en son 'ili' olduğunu ifade ederek ' AK Parti belediyeciliğinde bugünün hizmeti kadar yarının imar edilmesi sorumluluğu vardır' dedi. Düzce Belediyesi’nin internet sitesinde yayınlanan kutlama mesajında “Düzce’de Ak Parti Belediyeciliğinde çok hizmetler yapıldı. Daha da yapılıyor, daha da yapılacak” ifadesi kullanılarak Melen Su park projesi, terminal, Küçüksu ve Düzce Lisesi projeleri işaret edildi. “Ve daha niceleri” denilerek Düzce’nin AK Parti Belediyeciliği ile gelişme vizyonuna ulaştığı kaydedildi.Başkan Keleş mesajında özetle şu görüşlere yer verdi  "Düzce AK Parti belediyesi ile 2004 tarihinde tanıştı. Ne yazık ki bu tanışma, depremin sonrasında, yıkılmış, her yönü ile harap olmuş bir ortamda gerçekleşti. 2004 tarihindeki belediye başkanlığı dönenimiz ile başlayan süreçte, Düzce'nin üzerindeki kara bulutları dağıttık.  1999 depremi öncesi Düzce merkeze bağlı 12 mahalleye hizmet veriliyordu. 2015 yılı ile birlikte hizmet verilen mahalle sayısı yeni mücavir köylerimiz ile birlikte 71 oldu. Düzce'de hem hizmet coğrafyamızın alanı genişledi hem de nüfus arttı. 1999 yılındaki nüfus sayısı 56 bin iken bugün Düzce'nin merkez nüfusu 148 bin'dir. Nüfusun yüzde 100'ün üzerinde artış göstermesine karşın hizmette hiç gerileme olmadı. Belediyecilik anlayışımız gereği;  hangi şart altında olduğuna bakılmaksızın, hiçbir bahaneye sığınmadan halka hizmet sunduk. Kurumsal kimliğimiz, toplumsal gelişim programı ile kentsel iyileştirme plan ve projelerimizi hayata geçirdik. Hizmet kervanımız bu anlayış, inanç ve kararlılıkla devam edecektir.'
 
Öte yandan Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin de mesajında 14 yıl önce Türkiye’nin hayallerini gerçekleştirmek, milleti siyasetin odağı haline getirmek ve ülkenin muasır medeniyet seviyesinde çıkmasını sağlamak amacıyla kurulan AK Partinin çizgisini değiştirmeden demokrasi ve hizmet aşkıyla dünya siyasetinde takdir ve övgüyle karşılanan parti olmaya devam ettiğini vurguladı.
Yorumlar (37)
çaglar 6 yıl önce
siz hizmete deyil yimeye gelmış siniz düzceli olarak utanıyorum bu ne pişkinlik kardeşim sorarım
maketçi ikiz güç 6 yıl önce
fevai ve keleş. siyaset ve belediyeciliğin kitabını yazmış iki değerli iş bitirici muhterem. bu şehir sizden kurtulduğu günleri acaba görebilecek mi.
eğer o gün gelir ise Düzce''nin kurtuluş günü işte o gündür.
Öğrenci 6 yıl önce
17 yasindayim daha ama bir değişiklik yok dalga geçiyorlar resmen kağıt üzerinde efsaneler birde yapsalar otogardiye bir alan yapmışlar otobüs sığmıyor nasıl rezillik bu otogar inşaatı çalışamıyor bile bu böyle giderse taş yontariz.
Gg 6 yıl önce
Sizin hizmetinize....
UNUTMAMAK LAZIM. 6 yıl önce
YORUMLARI OKUDUM ÇOK GÜZEL TESPİTLER VAR AMA BİRDE KIŞIN ÇEKTİĞİMİZ REZALETİ DE UNUTMAMAK LAZIM. EEE NEDE OLSA AK BELEDİYE HAYATIMIZI KARARTTI.
ALAY EDİYORLAR. 6 yıl önce
AYIP YA. ÖNCE SEÇİMDE BİZ MUHABBETE GELDİK ZATEN 3 0. ŞİMDİ SAAT KULESİNİN ÜSTÜNE BİRDE BU RESMEN DALGA GEÇİYORLAR BİZİMLE.
DÜZCE EŞRAFI 6 yıl önce
BUNLAR BOŞ İŞLER, BUNA İCRAAT DENİLİYORSA, DAHA BÜYÜK PROJELERE DÜZCE BELEDİYESİ İMZA ATMALI, KENTSEL DÜZENLEMELER GİBİ. BİR MÜTEAHHİDE RİCA ETSEN BU İŞLERİN HEPSİNİ 6 AYDA BİTİRİR.
herhalde komiklikler şaka 6 yıl önce
bunlar 14 yılda yapılmadı ki ya da bizim mi haberimiz yok. bu kadarı da olmaz arkadaşa ya güldürmeyin bizi :) ak parti diye düzcede bir parti yoktur. gittikçe eriyor. hizmet yok düzceye!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı