banner851

banner614

AK GENÇLER FİDAN DİKTİ

AK Parti Düzce Gençlik Kolları tarafından Kalıcı Konutlarda ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hatıra Ormanı’ oluşturuldu.

banner619
Gündem 08.03.2016, 18:01 08.03.2016, 18:06
1398
AK GENÇLER FİDAN DİKTİ
 AK Parti Düzce Gençlik Kolları tarafından Kalıcı Konutlar Kent Ormanı karşısında fidan dikme programı düzenlendi. ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ sebebiyle bir araya gelen gençler, geçen yıl olduğu gibi bu yılda şiddete maruz kalan ve cinayete kurban gitmiş kadınlarımızı anarak geçirdi. Gençlik Kolları Kalıcı Konutlar bölgesine 50 adet çam fidanını dikti. Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç ile Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar da etkinliğe katıldı.


Gençler, geçen yıl öldürülen kadınların isimlerini diktikleri fidanlara verdi. AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Gamze Mutlu, etkinlikleri hakkında açıklama yaptı. Mutlu, “Türkiye’nin çeşitli illerinde babası, oğlu ya da faili meçhul kişiler tarafından yaşam hakları elinden alınmış tüm kadınlarımızın isimlerini ve hayatlarını manevi anlamda devam ettirebilmek adına diktiğimiz fidanlara onların isimlerini verdik. Temennimiz geçmişten ibret alınıp bu fidanlar büyüdükçe hayatta olan tüm kadınlarımıza verilen değerinde büyümesidir. Partimiz kadınlara daha huzurlu ve güvenli bir yaşam sağlamak adına kadına yönelik şiddeti, töre ve namus cinayetlerini önleyici çalışmalar yapmayı gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutacak, sosyal alanlara yönlendirecek bilinçli ve vicdanlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemiş uygulamaya geçmiştir. ”dedi.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (13)
Gökhan veli 6 yıl önce
Cahil olan aslında sensin düzce belediesi ` olan inşaat payını @ a düşürerek 1000 metrekare bir arasanın sadecd 400 metrekaresine inşaat 600 metrekaresne yeşil alan müsadesi verdi bu çok ciddi bir çevre ve gelecek yatırımdır. Tebrikler ak gençlik
ah ahhh 6 yıl önce
ak ülkenin kara gençliği. memleketti kararttınız be..
Lafım anlayana... 6 yıl önce
En azından böyle bir günde fidan dikilmesi anlamlı ve hoş olmuş. Karanfil dağıtımı da bir yere kadar...
o.z 6 yıl önce
sevgili duyarlı vatandaşlar ve duyarlı olmayı isteyenler. fidan dikmek güzel bir şey fakat yatırım için ağaç kestiler misliyle diktiler yersiz bir savunma. unutmayın ki bir ekosistem var yani siz x şehrinde ağaç bırakmayıp y şehrini ağaçla doldurunca olmuyor. betonlaşma ile ormanlaşma dengeli olmalıdır.dünyada böyle ülkelere örnek çok yeni birşey icat etmemize gerek yok onları örnek alsak yeterli.
mustafa 6 yıl önce
bir kaç sene sonra inşaat nedeniyle diktiklerini kesersiniz AK gençlikmiş.....
reklamlar bitti
misafir 6 yıl önce
İşiniz gücünüz reklam.. Ne meraklısınız basına poz vermeye..Midem bulanıyor, iğreniyorum artık sizin siyasetinizden!! Belediye Başkanından, akp il başkanına kadar..Yaptığınız herşey reklam reklam reklam..Bu millete kendinizi iyi sattınız, Cahil cühale birşey sandı sizi, Ama sonunuz hüsran bilesiniz!
Gezgin 6 yıl önce
Sadece Son iktidar döneminde şehit edilenler için de bir hatıra ormanı yapın . Lütfen ama her şehit için bir fidan dikin
YIĞILCALI 6 yıl önce
AK GENÇLERİ FINDIK TOPLAMAYA BEKLERİZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın