banner851

banner614

AK GENÇLER’DEN “ENGEL”SİZ GÜN

AK Parti Düzce Gençlik Kolları 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri’ne ziyaretler gerçekleştirerek onların da toplum içerisinde birer birey olduğu mesajı verdi.

banner619
Gündem 04.12.2016, 17:22 05.12.2016, 17:16
529
AK GENÇLER’DEN “ENGEL”SİZ GÜN

Geride kalan Dünya Engelliler Günü nedeniyle Düzce’de gerçekleştirilen farkındalık amaçlı etkinliklerle engellilerin toplum içerisindeki önemi ve hayatlarını kolaylaştırmak adına atılması gereken adımlara dikkat çekildi. Programların yanı sıra ziyaretlerle de engelli vatandaşların bu önemli günlerinde yanlarında olundu.

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Düzce’deki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri’ne bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Engelli çocuklarla vakit geçiren AK Partili gençler, oyunlar oynayarak onlara eğlenceli bir gün yaşattı.

AK Parti hükümetlerinin engelli vatandaşların önündeki engellerin ortadan kaldırılması için çok büyük ve önemli çalışmalara imza attığını kaydeden AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç; şöyle konuştu: “Engelli kardeşlerimizin yaşamlarını daha kolay sürdürebilmeleri için her türlü destek ve hizmeti hükümetimiz adına onlara sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. AK Parti Düzce Gençlik Teşkilatı olarak bu özel günde de onların yanında olmak ve onlarla vakit geçirmek istedik. Birlikte oyunlar oynadık, güldük, eğlendik. Bundan sonra da engelli kardeşlerimizle daha çok vakit geçireceğiz.”

Yorumlar (3)
Ahmetcan Demirci 5 yıl önce
Biz yaptığımız ve yapacaklarımız ile biliniriz. Boş cümlelere ve yargılamalara karnımız tok. Bu tip yorumlar ve görüşler bizi sadece gülümsetiyor.
fatmet adsan 5 yıl önce
engellilerin yollarda karşılaştığı sorunlara çözüm bulun kaldırımların hali ortada yetmezmiş gibi arabalar park ediyor. onları motive etmekte önemli ancak yaşarken çekilen sıkıntılarada el atılmalı
kml 5 yıl önce
bırakın bu göstermelik hareketleri reklam kokan hareketler bunlar bu zamana kadar kaç tane yaralı parmağı sardınız