banner851

banner955

AK PARTİ'DE BAŞVURU PATLAMASI

Düzce Belediye Meclisi ve il genel meclis üyeliği için AK Parti'ye toplam 111 müracaat yapıldı. Mevcut meclis üyelerinin yanı sıra Düzce'nin tanınmış simalarının da talip olduğu meclis üyeliği için çeşitli değerlendirmelere tabi tutulan aday adayları arasından genel merkez nezdinde nüfusu olanların şimdiden adaylık vizesini elinde gördüğü konuşuluyor.

Gündem 28.12.2018, 14:23 29.12.2018, 15:36
6010
Her seçimde başvuru patlaması yaşanan AK Parti'de ilçe ve belde belediye başkan adayları ile meclis üyesi adaylarının kimler olacağı merakla bekleniyor.
 
Düzce Belediye meclisi ve il genel meclisi için toplam 111 müracaat yapılan AK Parti İl Başkanlığı'nda talipliler mülakata alınmaya devam ederken, başvuru yapanlar arasında tanınmış isimler dikkat çekiyor.
 
İGM'nin taliplileri

Mevcut il genel meclis üyeleri Cahit Aydın, Fatih Turan, Selahattin Esen ile Çiğdem Günal tekrar bu göreve talip olurken, yeni dönemde İGM çatısı altında hizmet etmek isteyenler arasında eski Baro Başkanı Avukat Ali Dilber, İmam Musa Gündoğdu, Yöneticiler İsa Bilçin ile Hüsnü İnan, işletmeci Durmuş Arslan da yer aldı.

Belediye meclisinde aday adayı bolluğu
Düzce Belediye meclis üyeliği için aday adayı olan partililere bakıldığında da aynı tablo öne çıktı. Yine mevcut belediye meclis üyelerinden Gönül Asuk, Elif Üstün Kudu, Selahattin Sert, Hasan Günden, Okan Turaman ve Zarif Top yeni dönem için tekrar başvuru yaptı.
 
Ayrıca Üst Düzey Yönetici Tolga Haymana, Gümüşova eski Kadın Kolları Başkanı Yasemin Nuran Açık, eski İGM Üyesi İbrahim Bilgin, AK Parti eski Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, eski Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Pehlivan, Düzce TSO eski Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, çeşitli firmalarda yöneticilik yapan Taner Met, Hasan Küçük, Sinan Karadağ ve İbrahim Şişman ile işletmeciler Hakan İntepe, Ufuk Yılmaz, Fatih Özdemir, Şule Esra Sakal ve Sibel Tuncer ile kuaför Murat Aydın ve Mali Müşavir Cihat Çelik de Düzce Belediye Meclis Üyeliği'ne talip olan isimler arasında bulunuyor.
 
"Adaylık cepte" diyenler var!
Öte yandan AK Parti Genel Merkezi'nde belediye ve il genel meclis üyelikleri için aday belirleme çalışmaları devam ederken, talipliler arasındaki bazı isimlerin partinin üst yönetimi ile olan yakınlığı nedeniyle adaylığa kesin gözüyle baktığı dillendiriliyor.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
banner844
Yorumlar (35)
Hizmetmiş... 4 yıl önce
Gerçekten Allah için ,hizmet için görev almak istiyorlarsa, maaş almıyacaklarına, ihaleye girmeyeceklerine, hısım akrabaya torpil yapmayacaklarına yemin edip deklare etsinler.
AKPARTİLİ 4 yıl önce
ARAMIZDA ÇOK DEĞERLİ UZM DR KARDİYOLOJİ SERHAT B .SÖZENİNDE OLDUĞU BİLİNİRKEN DÜZCEMİZDE SİYASETTE GÜZEL İNSANLARLA YOLA DEVAM EDİLCEKTİR İNŞALLAH DÜZCE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI NI ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUZ
Castro 4 yıl önce
Bu adaylarla düzce daha geriye gider bakıyorumda adayları görünce vah düzcem vah sen kime ne yaptın da etrafın böyle akbabalarla dolu
Ali KONURALP 4 yıl önce
Tekrar aday adayı olan arkadaşlar birde 5 yıl boyunca DÜZCE için ne yaptıklarınıda yazsalardı makam aracı maaş koltuk gibi takepleri varmı geçen 5 yılda sadece kendilerine çalıştılarda
Düzceli 4 yıl önce
İmarda,fen işlerinde iş takip etmeyecek meclis üyeleri gelsin.
AHMET 4 yıl önce
Ağızı çok laf yapan ama elinden bir iş gelmeyen düzce bizden sorulur dercesine kendi işyerlerinde bile başarılı olamamış koca koca adamlar. yüzleri bile kızarmıyor bu tipler hala siyaseti geçim kapısı gören zatlar.Sizdeki görev aşkı mı unutulma kaygısımı*?
Hamza Kara 4 yıl önce
Dağdan inmeler gene bağdakini kovma peşindeler. Keşke herkes hattini bilse...
düzce sevdalısı 4 yıl önce
ali dilber in aday olmadığı bir seçim varmı, ay da seçim olsa çıkacak mubarek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı