banner851

banner955

AK PARTİ MHP İTTİFAK YAPTI

AK Parti ve MHP'nin uzlaşmasıyla hazırlanan ittifak teklifinin ardından oy pusulasının nasıl görüneceği belli oldu. Teklifin detaylarının belli olmasının ardından oy pusulası örneği de ortaya çıktı.

Gündem 22.02.2018, 13:32 23.02.2018, 13:01
2109
AK PARTİ MHP İTTİFAK YAPTI
banner1032

AK Parti ve MHP'nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemesi dün TBMM'ye sunuldu. Teklifin maddelerinin açıklanmasının ardından oy pusulasının nasıl görüneceği merak ediliyordu. Habertürk'ten Çetiner Çetin'in haberine göre oy pusulasının taslak örneği belli oldu. Buna göre pusulada ittifak oluşturacak partiler yan yana ve ittifakın isminin altında görünüyor. (Kaynak: Hürriyet)

Yorumlar (16)
tırıvırı 5 yıl önce
Hesap sormazsam namerdim diyen rüzgar yapan birinin ardaından gidenler mi ..pehhh...inşAllah o günleri göremezsiniz...
EY MEHAPE 5 yıl önce
SENİ YERİN 7 KAT DİBİNE GÖMSEK GÜNAHLARDAN ARINAMAZSIN MEHAPE. KALDIRIN SEÇİMLERİ MİLLETİ UĞRAŞTIRMAYIN NASIL OLSA SONUÇLAR İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLACAK. YAŞASIN DEMOKRASİ YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE.
Yaziklarnolsun 5 yıl önce
BAHCELI BI ÜLKÜCÜ OLARAK SENI ASLA AFFETMIYORUZ.TARIHE DE YÜZ KARASI OLARAK GECECEKSIN.sana verdigim oylar haram zıkkm olsun.
Demokrat 5 yıl önce
Koalisyon dönemlerini kötüleyenler şimdi seçim öncesi koalisyona gidiyorlar.demekki tarih tekerrür ediyor.
Kanertesi 5 yıl önce
Sahibinden satılık parti mhp
ülkücü 5 yıl önce
MORGÜL senin aklın ermez..sizin işiniz gücünüz erdoğan düşmanlığı..bahçelinin ki memleket sevdası..MEVZU VATANSA GERİSİ TEFARRUAT..anlarsan tabi..
Düzceli 5 yıl önce
Sen kimsin kimin neye aklının erip ermeyeceğini biliyorsun ? Parti binasına Hırsız Var Yazısını MHP teşkilatı asmadı mı ? Başka sorum yok...
Mhp li 5 yıl önce
Sayın bahçeli sana güveniyoruz ilk başta vatanımız sonra partimiz bizi ve sana inananları güvenenleri unutma saygilar
Gerçekten mi? 5 yıl önce
O kadar söylenen sözden sonra hala nasıl güvenebiliyorsunuz? Biri birine hesap sormazsa namert, diğeri de soyu yok demişti diye hatırlıyorum. Bu laflar yenirmi?
Hani koalisyon bitecekti? 5 yıl önce
Başkalık gelecek, sorunlu olan koalisyon dönemi bitecekti? ne oldu? Yüzde 50 yi bulamadınız mı? Yoksa yavru kurtcuklar barajı geçemiyor mu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur