banner851

banner614

AK PARTİ NABIZ YOKLUYOR

2019 Yerel Seçimleri öncesinde AK Parti, halkın nabzını yoklamaya başladı. Düzce ve ilçe belediye başkanlarına yönelik memnuniyet yoklaması yapılan telefon anketinde, ayrıca eski Başkan Mehmet Keleş’in istifası da soruldu.

banner619
Gündem 15.12.2017, 17:51 15.12.2017, 18:47
3798

Partilerin şimdiden hazırlıklara başladığı 2019 Seçimleri için halkın nabzı yoklanıyor. AK Parti Genel Merkezi, Düzce’de telefon anketiyle vatandaşların belediye başkanlarına yönelik memnuniyetini ölçüyor.

2019 yılının Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlere yönelik olan ve bir araştırma şirketine yaptırılan telefon anketinde mevcut başkanların yanı sıra eski Başkan Mehmet Keleş’in istifasına yönelik de bir sorunun yer alması dikkat çekti. Ayrıca ankette kentteki sorunlar da es geçilmedi.

Tüm belediyelerin AK Partili başkanlar tarafından yönetildiği Düzce’de vatandaşlara “Mehmet Keleş’in istifasını nasıl karşıladınız? Şu an yerel seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz? Aklınızda biri var mı? Düzce Belediyesi’nin hizmetlerinizi nasıl buluyorsunuz? Sizce Düzce’de acil olarak çözülmesi gereken sorunlar neler? İlçe belediye başkanlarının performanslarını nasıl değerlendiriyorsunuz? En çok beğendiğiniz 3 ilçe belediye başkanı kimler? Düzce’de en yaşanabilir ilçe hangisi?” soruları yöneltildi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (18)
T. 4 yıl önce
Belediye başkanıyla başlayan sürecin kuzey güney demeden devamı gerekir-di.
gümüşovalı 4 yıl önce
gümüşovada bu kadro ve başkan varken seçim kazanılması imkansız
sanayici 4 yıl önce
verir bu inayiler siz isterseniz çoşkunu belediye başkanlıgına aday olsun düzceli verir çünkü kendilerine hizmet edene digil kasayı dolduracak olan kişiye verirler birazda güzel vaatlar verdimi bu iş tamam
engin 4 yıl önce
gelen gideni aratir halk olarak neye layikseniz ona gore yonetilirsiniz. Birakin Ahmede - mehmete laf atmayi .
İrfan 4 yıl önce
‭ keleş çok havalı ve kibirliydi
MT 4 yıl önce
Ak parti sadece Ak partililer ile mi anket yapıyor ? Düzce belediyesine kayyum atanıp belediyenin incelenmesini istiyoruz. Düzce de yaşanılabilir bir ilçe yok Düzce ilçe, ilçeler de köy gibi zaten
Veysel Bağcı 4 yıl önce
Bana sormadilar haberleri olsun.
Niye yokluyonuz 4 yıl önce
Söz Milletin. Bu kadar avans kimseye verilmedi. Yukarıdan götürüp halkı unuttunuz. düşün yakamızdan. Yolsuzluğa da yoksulluğa da yeter, yeterrr.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın