banner851

banner955

AK PARTİ’DE İSTİFA

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Gündem 28.09.2022, 13:17
3457
AK PARTİ’DE  İSTİFA

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş yaptığı açıklamayla 19 Aralık 2018 tarihinden itibaren devam ettiği görevinden sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. Keleş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

19 Aralık 2018 tarihinden itibaren çok severek ve isteyerek yürütmüş olduğum AK Parti Cumayeri İlçe Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım nedeni ile istifa ediyorum.

Kutsal bildiğim bu kutlu davaya hizmet etmeyi bana nasip eden Allah’a hamd ediyorum. Beni bu göreve layık gören Başta Genel Başkanımız, cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e, İl Başkanım Mustafa Keskin’e ve birlikte yol yürüdüğüm her biri birbirinden kıymetli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu kutlu mücadelede sağlığım el verdiği müddetçe Cumhurbaşkanımızın ve partimizin hizmetinde olmaya devam edeceğim. Saygılarımla.

Yorumlar (2)
Sadettin Candan 2 ay önce
Ne çabuk... daha sandıklar açılmadı. Az kaldı.
Cumayerli 2 ay önce
Çok dogru bi seçim yapmış akp yi bu tür insanlar kirletti insanlar yanlış tanıdı akp yi bi insan seçim çalışmasında esnafın çay tatlı yemek parasını vermesse o insandan zaten ne kendine ne halka nede partiye fayda olur.
Yeni Sayımız