banner851

banner614

AK PARTİ’DEN BİR İTİRAZ DAHA

AK Parti’nin Merkez İlçe Seçim Kuruluna oyların yeniden sayılması talebi ile bulunduğu itiraz üzerine oyların sayım işlemi tamamlandı. Ancak AK Parti oyların yeniden sayılması için yeni bir itirazda daha bulundu.

banner619
Gündem 27.06.2018, 09:34 27.06.2018, 15:46
9368

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimleri AK Parti 2 vekil çıkararak Düzce’de 1.parti, MHP ise 3.vekili çıkararak Düzce’de 2.parti olmayı başarmıştı.

Ancak yaklaşık 4 bin geçersiz oyun bulunduğu Düzce’de duruma itiraz eden AK Parti’nin, Merkez İlçe Seçim Kurulu’na yaptığı başvuru ile 500 sandığın yeniden sayılmasına karar verilmişti. Düzce’de 2 gün süren oy sayım işlemi tamamlandı ancak alınan bilgiye göre, AK Parti 2, MHP ise 1 vekilini korudu.

Bunun üzerine bir itiraz haberi daha geldi. AK Parti’nin dün gece saatlerinde Merkez İlçe Seçim Kurulu’nca daha önce kabul görmeyen 412 sandığın tekrar sayılması için itirazını yenilediği ve oyların sayılması için bir talepte daha bulunduğu öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (124)
Nurullah 3 yıl önce
Bu resmen birilerinin kendini kurtarma çabasi,ne suc islediyse...ben bir akpli olarak oyumu mhp ye verdim birdaha olursa gene vereceğim bilesiniz...önümüzdeki seçimlerde görüşmek üzere!!!bu kafa iyi deil!değismeli...
Adnan Apaydın 3 yıl önce
Yahu arkadaşlar inanın Mhp li olarak millervekilimizin seçildigine sevinenedik 4 gün oldu.Hala dilekçe oyunları Cumhur İttifakina kurşun sıkıyor Ak parti il yönetimi..Bu yönetim Ak partiye Düzcede çok itibar kaybettirir..Zaten Mhp il Başkanımız, millervekilimiz umit bey ve diğer arkadaslar il başkanligimizi ziyaret eden Mv.Fahri çakira gereken sitemi etmisler..Mertçe yorum yapan Tum arkadaşlarımıza selamlarımı sunuyorum
Hüseyin 3 yıl önce
Ayse hanim biraz donsun kendine baksin... konusma sekline , uslubuna bi baksin secim oncesindeki... ozaman niye boyle oldugunu cok daha iyi anlar... Reise canimiz feda ama Akp düzcede benim icin bitmistir..
Hüseyin 3 yıl önce
Simdiden soyluyorum yerel secimleri kaybettin Akp teskilati. Yazik size ya. Biz millete demokrasiyede sayginiz kalmamis sizin. Bu kadar mi koltuk sevdalisisiniz. Yazik yazik yazik.... Baska bisi demiyorum...
Ülkücü 3 yıl önce
Siz en güzeli Düzcede seçimi toptan iptal edin sonuçlarını hep beraber görelim. Ak koyun kara koyun çıksın ortaya. En adil karar budur bence. Saygılarımla
Akpli 3 yıl önce
Ne oldu hikmek Ak soda iç şimdi sende iyi gelir sana hazimsizligi giderir.
Furkan 3 yıl önce
İlk önce ithal milletvekili ayşe keşiri o listeye koymayacaklardı başkanlıkta erdoğan milletvekilinde mhp ye verdim artık koyu bir mhpli olarak hayatıma devam edeceğim akp benim için düzcede bitmiştir.
.. 3 yıl önce
Bir akpli olarak bnde itiraz ediyorum duzcede secim bir daha yapilsin bu sefer oyum mhp'yedir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın