banner851

banner955

“AK Parti'ye sarı kart gösterin.”

DP İl Başkanı Ruhi Güner Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayram'ın beraber gezmesine tepki gösterdi.

Gündem 20.03.2009, 17:45
209
“AK Parti'ye sarı kart gösterin.”

AK Parti'nin seçim gezilerine bir tepki de Demokrat Parti İl Başkanı Ruhi Güner'den geldi. AK Parti Düzce İl Başkanı Fevai Aslan'ın, 'isteyen herkes ile birebir basında ve televizyonda tartışabilirim' sözlerini hatırlatarak sözlerine başlayan Güner, ''Demokrat Parti de seçim sahasındadır ve dimdik ayaktadır. Biz de yüreği yeten, bilgisi yeten ve Düzce için bilgi ile dolu herkese buyursun gelsin hodri meydan diyoruz'' dedi.

AK Parti Adayı İsmail Bayram'ın seçim gezilerine, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in katılarak destek vermesini de değerlendiren Güner, ''Sayın Keleş ile Sayın Bayram'ın kol kola seçim çalışması yaptığını gördük. Ama daha düne kadar, Sayın Mehmet Keleş hakkında dosyalardan bahsedenler, dosyalar var diyen zihniyet, nasıl kol kola çalışma yapıyor? Bunu biraz yadırgadık. Eğer bu dosyalar elinde var ise bundan kamuoyunun bilgilenmesi lazım. Sayın Keleş Belediye Başkanı'dır, Sayın Bayram Meclis Üyesi ve Bütçe Planlama Komisyonu üyesidir. Bu dosyalarda Sayın Bayram'ın imzası var ya da yok ise bunu kamuoyuna açıklayınız. AK Parti'nin ampulü artık sönmüştür. Tam olarak sönmesinin vakti gelmiştir. Bu ampulü söndürün ve AK Parti'ye bir sarı kart gösterin'' diye konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu