banner851

banner614

AKÇAKOCA'DA DOLU DOLU YAZ

banner619

6 yıl aradan sonra 17.'si gerçekleştiren ve turizm sezonu öncesinde Akçakoca’ya önemli bir artı sağlayan Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali’nin (Finduk Fest) ardından, ilçeye hareket ve renk katma amacıyla “Yaz şenlikleri” organize edildi.

banner846
Gündem 13.07.2019, 15:44 14.07.2019, 19:01
2941
banner844

Tatilin sadece kum ve deniz olmadığı noktasından hareketle turizm sezonu boyunca Akçakocalılar'ın ve gelen vatandaşların eğlenmelerini sağlayacak bir dizi etkinlikleri planlayan Akçakoca Belediyesi, 26 Temmuz’ da başlayacak ve 10 gün sürecek “Akçakoca Yaz Şenliği” düzenliyor.

Akçakoca Balıkçı barınağı içinde kurulacak ana sahnede 26 Temmuz’dan itibaren 10 gün boyunca birbirinden güzel konser ve etkinlikler gerçekleştirilecek.

Konserlerde; Ekin Uzunlar, Gülden, İpek Demir, Yudum, Bora Duran, Hazal Babalık & Şafak Uyanık, Güllü, Azerin, Ali Kınık, Grup Seksendört, Emre Kaya ve Derya Uluğ sahne alacak.


Konserlerin dışında birçok etkinlik de olacak…


Animasyon gösterileri, Ateş Show, Ödüllü yarışmalar, Jonglör gösterileri, Akıllı köpek Tarçın Show, çocuklar ve yetişkinler için Açık Hava Sinemaları, Kum Sanatı gösterileri, Game of gölge gösterisi, Uluslararası halk dansları gösterileri, Bisiklet Extereme Show, Survivor Yarış Parkuru, Balon Show gösterileri, Karadeniz Show ( Temel, Dursun ve Fadime), Plaj Voleybolu, Türksoy Defilesi, Flyboard gösterisi, Sihirbaz gösterileri, Yerel halk dansları topluluğu gösterileri, Robot ve maskot Show, Buz devri tiyatrosu yer alacak.Haber: C.ÜSTÜNER 

Yorumlar (3)
düğ 2 yıl önce
düzce de de esnafı haraketlendirecek bişeyler yapılsın.İşlerimiz çok durgun
Kieros 2 yıl önce
Harika. Biraz olsun insanların stresini azaltır
düzceli mesut 2 yıl önce
işte beklenilen ve begenilen belediyecilik bravo.milletin parasıyla iftar vermeler bitsin artık..!
18°
açık