banner851

banner614

AKÇAKOCA TSO "5 YILDIZLI ODA" OLDU

banner619

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 14. Dönem Akreditasyon sürecinde yer alan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yetkili denetçi kuruluş tarafından yapılan belgelendirme denetimini başarıyla geçerek Akreditasyon Statüsü almaya hak kazanan oda oldu. ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, "Bu başarı Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın dünyadaki gelişmiş oda ve borsaların verdiği hizmet kalitesinde hizmet verdiğinin en açık göstergesidir." dedi.

banner846
Gündem 07.02.2020, 12:06 07.02.2020, 15:28
572
banner844
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından uygulanan Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında, 14. Dönem Akreditasyon sürecine dâhil edilen Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Denetçisi tarafından yapılan denetlemeyi başarıyla geçti. Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, böylelikle Türkiye’deki 365 oda ve borsa arasından akredite oda statüsünü almaya hak kazanan oda arasına girmeyi başardı.
Yapılan denetleme sonucunda Avrupa standardında hizmet veren bir oda olduklarının tescil edildiğini belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, "Bu denetleme sonucu elde edilen başarı Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet kalitesinin tüm dünyadaki gelişmiş oda ve borsaların verdiği hizmet kalitesinde hizmet verdiğinin en açık göstergesidir. Akreditasyon demek bir kalite sistemi demektir. ATSO olarak bu siteme entegre olduğumuzu yapılan denetlemede başarılı olarak gösterdik.” şeklinde konuştu."Avrupa standardında hizmet veren oda olduğumuzu gösterdik"
"İngiltere'’de Londra Ticaret Odası, Almanya'’da Berlin Ticaret Odası, İstanbul’'da İstanbul Ticaret Odası üyelerine nasıl hizmet veriyorsa biz de akredite Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize aynı hizmetleri sunan hizmet standardı yüksek bir oda olduğumuzu gösterdik” şeklinde konuşan Başkan Pazvant, şöyle devam etti: "İnşallah gün geçtikçe üyelerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitemizi akreditasyon sistemiyle geliştirerek her gün biraz daha üst seviyelere taşıyacağız. Başta genel sekreterimiz ve oda personelimiz olmak üzere, bütün ekibimizin yüksek özveri ve fedakarlıkla yürüttüğü çalışmaların akredite oda olmamızda büyük katkıları olmuştur. Tüm çalışma arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca oda yönetimimize ve meclisimize de yürütülen bu çalışmalara verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. ATSO olarak yakaladığımız hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden daha da yükselterek çalışmalarımıza devam edeceğiz."
Yorumlar (1)
Dolar 1 yıl önce
"Dolar Turşusu" Hediye Edilen Başkan'dan Aldığınız Akreditasyon Statünüzü Kutlayın "5 YILDIZLI ODA"nızda Tebrikler...
24°
kapalı