banner851

banner955

Akçakoca'dan Rektöre Büyük Destek

Düzce üniversitesi rektörü funda siverikaya şerifoğluna destek vermek amacıyla sivil toplum kuruluş başkan ve yöneticileri ziyarette bulundular. Rektör bu davranışlarla üniversiteyi karalamak doğru bir davranış değil dedi.

Gündem 03.12.2009, 18:56
216
Akçakoca'dan Rektöre Büyük Destek

Düzce üniveristesi retörü prof dr funda sivrikaya şerifoğluna akcakocadan destek geldi.
Başta akcakoca ticaret ve sanayi odası başkanı mustafa vural olmak üzre çok sayıda sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri rektörü makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette konuşan akcakoca ticaret ve sanayi odrası başkanı mustafa vural bizler rektörümüze ve üniversitemize haksız bir yüklenme olduğunu gördüğümüz için ve kendisinin atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı olduğunu bildiğimiz ve inandığımız için destek olmak adına buradayız amacımız hem destek vermek hemde başladığı çalışmaları devamını istemek için buradayız dedi.

rektör funda sivrikaya şerifoğlu ise yaptığı açıklamada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bizler çalışmalarımıza devam ediyoruz ve 30 projemizi hayata geçiriyoruz her türlü eleştiri ve öneriye açığız her altı ayda bir hesap vermek adına sunumlar düzenliyoruz ve bu sunumlarda dileyen herkes dilediği her soruyu sorma hakkına sahip ancak bir küçük hatayı fırsat bilerek üniversiteyi yapratmak isteyenleri üstelik düzceli birinin üniveristenin imajını prestejini sarsmaya kalkışması affedilemeyecek bir yanlış
bunu ulusal basına hatta türkiye büyük millet meclisine çarpıtılmış bir şekilde taşımak üniversiteyi karalamak doğru bir davranış değil dedi.

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu