banner851

banner955

AKÇAKOCA’NIN YENİ KAYMAKAMI MUSTAFA CAN

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 624 mülki idare amirinin görev yeri değişti. Buna göre; Akçakoca Kaymakamlığı’na Biga Kaymakamı Mustafa Can atandı. Ayrıca Gümüşova ve Çilimli kaymakamları da başka ilçelere atandı.

Gündem 20.08.2021, 10:49 21.08.2021, 17:25
1737
banner986

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.

Bu kapsamda Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk Hatay’ın Reyhanlı ilçesine atanırken, yerine Çanakkale Biga Kaymakamı Mustafa Can atandı. Çilimli Kaymakamı Onur Şan Elazığ Arıcak kaymakamlığına, Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu ise Sivas Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine getirildi. Gümüşova Kaymakamlığı’na Tunceli Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya atandı.

Kahramanmaraş Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş Düzce Vali Yardımcılığı, Karabük Valiliği Kaymakam Adayı Talha Altuntaş ise asaleten Yığılca Kaymakamlığı görevine getirildi.

Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Abdullah Kurt Manisa Ahmetli Kaymakamlığı’na, Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Sinan Korkmaz Gaziantep Nurdağı Kaymakamlığı’na atandı.

Yorumlar (0)
23
açık