banner851

banner614

AKTİF HALE GETİRİLDİ

banner619

Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu Koçyazı Mahallesi kesiminde yayaların güvenli olarak karşıdan karşıya geçmesi açısından büyük önem yaşıyan bas-geç uygulaması hayata geçirildi.

banner846
Gündem 20.11.2019, 15:10 20.11.2019, 16:40
1654
banner844
Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü'nün mahalle ziyaretlerinde vatandaştan birebir aldığı şikayet ve talepler doğrultusunda çalışmalar devam ediyor.Son mahalle ziyaretlerinde Derelitütüncü ve Koçyazı mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan ve ayrıca kapalı pazaryerine yayaların ulaşımını kolaylaştırması amacıyla talep edilen kavşak noktasına bas-geç sistemi Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından hayata geçirildi.


Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde bulunan, Ömer Halisdemir ile Muhsin Yazıcıoğlu bulvarlarını birbirine bağlayan döner kavşak öncesinde bas-geç uygulaması ile hem yayaların Bağlantı Yolu üzerinde karşıdan karşıya geçmesi kolaylaşacak hem de araç trafiği nispeten daha kontrollü sağlanmış olacak.


Uygulama sayesinde hem yayaların Bağlantı Yolu üzerinde karşıdan karşıya geçmesi kolaylaşacak hem de araç trafiği daha kontrollü sağlanmış olacak.
Yorumlar (20)
TEŞEKKÜRLER 2 yıl önce
Mahalle halkının sıkıntısına kulak veren Sn. Başkana teşekkür ediyoruz. Gerçekten büyük bir problem çözüldü. Allah razı olsun sesimizi duyurmaya vesile olanlara.
Vendetta 2 yıl önce
bir firmanın personel servisi o kırmızı ışık butonuna bastım diye bana el kol hareketleri yaptı uymadım. bence o uygulamaları yapıyorsanız güvenlik kamerası da koymalısınız yoksa boşuna anlık bir sinir uğruna birilerinin canı yanacak.
Can d.ye cevap 2 yıl önce
Avrupada yaşıyorsun (sözde) ama daha yazı yazmayı bilmiyorsun.ve her konuda fikrin var o kadar zekiysen buyur sen geç danışmanlığa.
motorcu 2 yıl önce
trafik ışıklarının kavşakta olması lazım
VATANDAŞ 2 yıl önce
çok güzel uygulamalar. bir de tüm trafik ışıklarına eds koyulmalı. kırmızıda geçene cezası yollanmalı.
CAN.D 2 yıl önce
COK GÜLDÜM DÜZCE YASANMAZ YER OLMAYA DOGRU GIDIYO ADAMGIBI DOGRU DÜRÜT YOL YAPMIYOLAR ISIN KOLAYINA GIDIYOLAR YAPDIKLARI TAM REZILIK YA SAYIN ÖZLÜ SENIN DANISMANLARINI DEGISDIR AKILI INSAN BULUNDURYANINDA
Dur sun 2 yıl önce
Eger 24saatte 24 yaya geçiyorsa ne alâ fakat böyle bir geçiş sirkülasyonu yok şu an çok gereksiz bir hamle
Ahmet SEYİS 2 yıl önce
Düzce trafiği içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Düzce'de Şöför olmak suç artık. Ne yollar uygun ne de trafik ışıkları yeri. Arkadaş sıkıştığın noktaya ışık koymak da neyin nesi. Bu işi bilmiyorsunuz. bırakın gidin. İşi ehline verin. Şehircilik açısından büyük bir kaosa doğru gidiyor Düzce'm..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık