banner851

banner614

Albayrak; Yılbaşına kadar sorun çözülecek !

banner619

Düzce ile Bolu’nun arasının açılmasına neden olan ve iki ilin siyasetçilerini birbirine düşüren Çınar Otel konusunda son aşamaya gelindi.

banner846
Gündem 30.09.2009, 15:16
196
Albayrak; Yılbaşına kadar sorun çözülecek !
banner844

Düzce’nin kanayan yarası haline gelen Çınar Otel konusunda somut adımlar atılmaya başlandı. Otelin devri konusunda olumlu adımlar atmaya başlayan Bolu İl genel Meclisi sonunda ikna oldu. Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, yaptığımız son görüşmelerden sonra mahkeme sürecinin bittiğini öğrendik. Bolulu idareciler bu kez konunun çözümünden yana olduklarını kanıtladılar. Bu otelin ne Bolu’ya ne de Akçakoca’ya bir faydası var. Yıllardır bizim turizmimizi baltaladı durdu. Biz bu sorunu yılbaşına kadar çözeceğiz ve Çınar Otel’i hemen yıkacağız dedi.


Bu konuda yapan değil yıkan başkan olacağız diyen Albayrak, ilçemiz adına kötü bir görüntü sergileyen bu oteli yıkmak istiyoruz. İlçemiz son yıllarda turizm adına önemli atılımlar gerçekleştirdi. Bizim hedefimiz Akçakoca’yı Batı Karadeniz’in Parlayan Kenti yapmak. Bunun için ilçemizdeki tüm kötü görüntü sergileyen yapıları yıkıp yerine yenilerini yapacağız. Bu çerçevede Çınar Otel de yıkılacaktır. Bu sorunu çözdüğümüz anda yıkım işlemlerine başlanacak dedi,

Yorumlar (0)
19°
açık