banner851

banner614

"ALÇAK YÜZÜNÜ BİR DAHA GÖSTERDİ"

İstanbul Vezneciler’de meydana gelen ve 7’si polis 11 vatandaşın hayatını kaybettiği bombalı saldırı sonrasında kınama ve taziye mesajı yayımlandı. Mesajlarda, hiçbir kutsala saygısı olmayan terör örgütünün mübarek Ramazan ayında gerçekleştirdiği hain saldırıyla alçak yüzünü bir daha gösterdiği vurgulandı ve menfur terör saldırısı lanetlendi.

banner619
Gündem 07.06.2016, 13:38 07.06.2016, 13:39
2274
"ALÇAK YÜZÜNÜ BİR DAHA GÖSTERDİ"

 Saldırılar, terörle mücadeleyi durduramaz”

Terörün ülke gündeminden çıkarılacağına ve mücadelenin kararlılıkla devam edeceğine dikkat çeken Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş; “İstanbul Vezneciler’de çevik kuvvet polisimizin bulunduğu aracın geçişi sırasında terör örgütü önceden konuşlandırdığı bomba yüklü aracı infilak ettirerek 7’si polis 4’ü sivil toplam 11 vatandaşımızı hayattan koparmıştır. Terörle mücadelemizin kesintisiz şekilde devam ettiği bu günlerde paniğe kapılan hainlerin saldırıları Türk milletini asla yıldıramayacaktır. Hain saldırıda şehit olan polislerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, hastanelerde tedavi altına alınan yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

"Huzurumuzu bozamayacaklar"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de İstanbul Vezneciler’de terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınayan mesaj yayımladı. Keskin, “Hiçbir kutsala saygısı olmayan mübarek Ramazan ayında gerçekleştirdiği hain ve kalleş saldırıyla alçak yüzünü bir daha gösteren terör örgütünün gerçek yüzünü Vezneciler’deki saldırıda bir kez defa gördük. İslam âlemi için en önemli ay olan Ramazan ayının ikinci gününden gerçekleştirilen bu bombalı saldırı ne devletimizi ne de vatandaşlarımızı yıldıramayacaktır. Ramazan ayının ilk günlerinde toplumun huzur ve güven ortamını zedelemeyi hedefleyen bu menfur terör saldırısını lanetliyorum. Ramazan ayının getirdiği huzur, sükûnet ve güven ortamını bozmak isteyenlere hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. Onların kirli emellerine alet olmayacağız. Devletimiz, terör örgütleri ile hem Doğu ve Güneydoğu’da hem de ülkemizin diğer bölgelerinde mücadelesini sürdürmekte, her geçen gün de pislik yuvaları terör örgütünden temizlemektedir. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik her türlü girişimin bundan sonra karşılıksız kalmayacağını son birkaç aydır terör örgütleri kadar tüm dünya ülkeleri de görmektedir. Türkiye Cumhuriyeti'nin kudretini, herkes daha iyi görecek ve anlayacaktır. İstanbul Vezneciler’de bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Yaralananlara acil şifalar ve milletimize sabırlar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Haber;C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (1)
istikrarrrrrrrrr 5 yıl önce
adamlar sistemi kurdu millet zaten uyuşmuş her olaya yayın yasağı adım adım otoriter rejim halkın haber alma özgürlüğü ne oldu özgür medya nerde?Millet bunca şehit veriyor beyzadelerin en ufak eleştiriye tahammülü yok ekonomi tıkanmış kimin umurunda varsa yoksa başkanlık.Başkanlık gelirse ne olcak marsta koloni mi kuracak türkiye bu sefil eğitim sistemi ile.Bu arada akp tek başına iktidar olunca terör bitecekti ne oldu o iş?YPG amerikanın resmen müttefiki oldu takunyalılar bundan da haberiniz yokmu?