banner614

ALGÜN İNŞAAT’TAN TÜM DÜZCELİLER’E HİZMET

banner619

Algün İnşaat, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında, Düzce halkının kullanması için dezenfekte tüneli oluşturdu. Şirket binası önüne yerleştirilen ücretsiz dezenfekte tüneli, Düzceliler’in yoğun ilgisini çekti.

banner846
Gündem 05.04.2020, 09:30 05.04.2020, 14:57
2830
banner844

Düzce’de Algün İnşaat tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında ücretsiz ve herkesin kullanımına açık olan dezenfekte tüneli kuruldu.

Türkiye genelinde görülen koronavirüsü salgını nedeniyle alınan tedbirler genişletirken, firmalar da kendi tedbirlerini almaya başladı. Buna en son örnek, Düzce’nin inşaat devi Algün inşaat oldu.

Düzce’nin dört bir yanında inşaatları yükselen Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Cihat Algün’ün yaptığı Algün İnşaat firması, hem çalışanlarının hem de Düzce halkının sağlığı için, dezenfekte tüneli yerleştirdi.

Şirket binasının önüne yerleştirilen dezenfekte tüneli Düzceli vatandaşların ilgisini çekerken, şirketin halk sağlığı için tedbirlerini giderek arttıracağı öğrenildi.

Algün İnşaat’ın sunduğu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise firmaya teşekkür etti. 

Yorumlar (4)
OĞUZ DERİCİ 1 yıl önce
ALGÜN İNŞAAT CİHAT ALGÜNe teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
düzce halkı 1 yıl önce
sayın algün şehir merkezine bir iki adet yapılması için yardımcı olurmusunuz?
Düzceliii 1 yıl önce
Arkadaş adam işyerinin girişine yapmış, halka hizmet diye haber yapıyorsunuz yapsın Anıtpark ın oraya vatandaş yararlansın o zaman hizmet diye haber yapın A YIPP TIRRR
Yasin 1 yıl önce
İyi düşünce ve reklam ancak faydasından çok zararı olabileceğini söylemişti bilim kurulu üyesi ATEŞ hoca. Es kaza biri geçerken öksürse sonrasında geçen hava partiküllerine takılan virüsü alacaktır. Demişti. Bilginize.
15°
hafif yağmur