banner851

banner955

ALGÜN’DEN YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE ÖNEMLİ ÇAĞRI

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile Düzce'nin köklü şirketlerinden olan Algün İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, koronavirüs salgını sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürütülen politikalarla devreye sokulan Finansman Paketi hakkında yaptığı değerlendirmede, “Türkiye tarihindeki en düşük konut kredi faiz oranı olan 0,64’ün Düzce’den gayrimenkul alma ve Düzce’ye yatırım yapmak için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Gündem 04.06.2020, 17:00 04.06.2020, 17:01
4318
ALGÜN’DEN YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE ÖNEMLİ ÇAĞRI
banner1032

Yüzde 0,64 ile Türkiye tarihinin en düşük konut kredi faiz oranları, kamu bankaları tarafından 2 Haziran’dan itibaren vatandaşlara sunulmaya başlandı.

Erdoğan liderliğinde önemli başarılar elde edildi”

Kamu bankalarından gelen tarihin en düşük konut kredi faiz hamlesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Düzce’de en çok inşaatı yükselen firma olan Algün İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürütülen politikalarla birçok alanda olduğu gibi ekonomi alanında da önemli başarılar elde edildiğini vurguladı.

“Bu bir dönüm noktası”

Özellikle konut kredi paketi kapsamında sıfır konutlar için uygulanacak aylık yüzde 0,64 faiz oranını bir dönüm noktası olarak değerlendiren Algün, Düzce’nin yerel firması olarak yatırım yapmak isteyenleri Düzce’ye davet etti.

“Düzce’ye yatırım yapmak için kaçırılmayacak bir fırsat”

Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Kamu bankaları tarafından gerçekleştirilen konut kredisi kampanyasının gayrimenkul sektöründeki talep artışına şimdiden yansıdığını görüyorum. İki gündür bizleri arayan, mail gönderen ve satış ofisimize gelen müşterilerimizde ciddi bir artış gözlemliyoruz. Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın duyurusunu yapmış olduğu ‘Finansman Paketi’ ile sıfır konut alımlarında 15 yıl vade ve Türkiye tarihindeki en düşük faiz oranı ile Düzce’den gayrimenkul alma ve Düzce’ye yatırım yapmak için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyorum. 100 yılda bir gelebilecek fırsatı değerlendirmek üzere Düzceli hemşehrilerimi ve tüm dünyadaki yatırımcıları Algün İnşaat’a davet ediyorum. Yatırımlarını doğa harikası, aynı zamanda sanayi ve öğrenci kenti olan Düzce’ye ve Algün İnşaat’a yapanlar her zaman kazandılar. Tarihi fırsat ile daha çok kazanmaya devam edecekler.”

“Düzce yatırımcıların ilgisini üzerine çekiyor”

Herkesi Düzce’ye yatırım yapmaya davet eden Algün, “Türkiye’nin en güzel kentlerinden biri olan Düzce; Akçakoca’da 30 km’lik sahil şeridi, Efteni Gölü, Topuk Yaylası, Kardüz Yaylası, Güzeldere ve Samandere Şelaleleri gibi doğa harikaları; Melen Çayı, Açık Hava Müzesi gibi aktivite yerleri ve İstanbul ile Ankara’nın tam ortasındaki konumu ile birçok avantaja içinde bulunduran bir kent. Tam bir öğrenci kenti olan Düzce yatırımcıların da ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Biz de Algün İnşaat olarak herkesi bu güzel kente, Düzce’ye davet ediyoruz. Kaçan fırsatlar her zaman büyük olur, tarihi fırsatı kaçırmayın!” dedi.

banner844
Yorumlar (12)
Kirmizi beyaz 2 yıl önce
Kimsee ev almasin kazanc yok faiz sifir olsa nolucak
sby 2 yıl önce
fiyatlarıda bindirdiler
acele etmeyin 2 yıl önce
Bakınız geçtiğimiz aylarda konut stoğu fazla satamıyoruz diye ağlayan müteahhitler, hemen fiyatları %30 ile %50 arasında artırdı. Düzce halkı sadece 1 ay hiç ev almasın, başvurmasın, 27 Mayıs öncesinin bile altına inecek fiyatlar. Müteahhitler aman bu kredi imkanı bitmeden bari satalım malımızı diyecekler..Aman acele etmeyin, düşmeyin tuzağa.. umarım editör bunu yayınlar.
Murat 81 2 yıl önce
Konut fiyatları almış başını gidiyor banka faiz indiriyor satıcılar zam yapıyor bunları da dile getir öncü haber 350 -400 bine Düzce de konut satılıyor metropol şehir değil burası iş imkanları belli kiralar belli buradan insanları gaza getirip çok büyük borçlara girmesine vesile olmayın ne zaman konut haberi olsa Algün reklamı
Bu yorumda inş yayınlanır tarafsız habercilik yapıyorsanız.
bulut 2 yıl önce
faize indirim yapıyorlar sizde konutlara
Düzceli 2 yıl önce
Evet mantıklı
Sua 2 yıl önce
Faiz haram haram
TÜM İNŞAAT SEKTÖRÜ 2 yıl önce
Paramız olsa bile daire alacak kadar paramız Yok maliyet 150 satış 350
Şuan yapılan inşaatlarda ki denetimler felan hikâye adam temele betonu döküyor beton test için örnek alınıyor test sonuçlanana kadar 1. Kat bitiyor sonuç yaptık mı yaptık beton kurumadan izolasyon yapanlar asansör boşluğu su dolu binalar çatıları terasları yarım yapılan binalar kırık çatlak fayanslar ev almak ev yapmaktan zor.
Cebimde 2 milyonu olan 45 yıldır sektordeyiz diyip inşaata giriyor işi bilmeyen binlerce müteahhit firma vb. Var önemli olan daire yapmak villa yapmak dükkan yapamak değil yapılan işin malın arkasında durmak.
İŞİNİ HAKKI İLE YAPAN VE YAPTIĞI İŞİN ARKASINDA DURAN VATAN VE MİLLET SEVGİSİ NEDİR BİLEN HER İNSANIN RABB'İM KAZİNCİNA KAZANÇ OLAN DERDİNE DERMAN VERSİN.KUL HAKKI YEMEK MİLYONLARI YEMEKTEN KOLAYDIR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık