banner851

banner614

“ALİ ERBAŞ YALNIZ DEĞİLDİR”

banner619

Milli İrade Platformu, ramazan ayının ilk cuma hutbesindeki ifadelerinden dolayı bazı kesimlerin hedef seçtiği Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a destek verdi.

banner846
Gündem 28.04.2020, 12:52 28.04.2020, 12:56
851
“ALİ ERBAŞ YALNIZ DEĞİLDİR”
banner844

Milli İrade Platformu’ndan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a destek… Platformdan yapılan açıklamada, Erbaş'ın cuma hutbesinde, bir din adamının en tabi/tabii görevi olan İslam dininin emir ve yasakları hakkında uyarılarda bulunduğu, Kur'an-ı Kerim'den ayetler okuyarak çağlar ötesinden seslenildiği gibi insanoğlunu doğru yola davet ettiği belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İslam dininin emir ve yasaklarını tahkir ve tezyif etme amacı taşıyan her kişi ya da kuruluş bilmelidir ki Allah'a, Peygamberi Hz. Muhammed'e, dini İslam'ın emir ve yasaklarına dil uzatan, hakaret eden, dini vecibelerini yerine getirmek isteyenleri engelleyen ve Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş gibi dinin emir ve yasaklarını anlatmasını engelleyecek kişiler karşılarında bizleri bulacaktır.

İslam dininin mensupları olarak, dinimize karşı saldırı niteliği taşıyan bu eylemin karşısında, Diyanet İşleri Başkanımızın yanındayız. Allah'ın kesin bir şekilde yasakladığı hatta lanetlediği, insanlığın ahlak yapısını dinamitleyen sapkınlıklar karşısında tavrımız nettir. Bolu Eğitime Destek Platformu olarak Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Ebaş’ın yanındayız."

Yorumlar (5)
Abanoz 1 yıl önce
Her Ramazan ayında olduğu gibi şer odakları dini ve manevi değerlere saldırmaya başladılar. Zalimler için iyiki varsın cehennem.
duzce 1 yıl önce
yıne ucuz kahramanlık koyun suru psikolojisi.zına escınsel ilişliyi akp yasaklamadımı.12 yasındakı erkek ve kız cocuklarına eh işte dendıgınde nerdeydı.fazı haram değil demedimi
Boşver 1 yıl önce
Zinanın suç olması için hemen kanun teklifi verdiriniz?
Hüseyin 1 yıl önce
Birde şu banka kredi faizlerin haram olduğunu söylese ne güzel olur bir tane din adamı bu söyleyemiyor
uyanık olmak lazım 1 yıl önce
Bir ülkeye sadece top tüfekle savaş açılmaz. O ülkenin ailesini ve nesline zarar vermekte bir düşman saldırısıdır. LGBT gibi sapıklıklara destek verenler ülkemize düşmanlık besleyenlerdir.
22°
kapalı