banner851

banner955

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR BELİRLENDİ

Ramazan ayının ortasında araç trafiğine kapatılacağı açıklanan İstanbul Caddesi Projesi için bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ulaşımda kullanılacak alternatif güzergahları değerlendirdi. Toplantıda asayişe yönelik de önemli kararlar alındı.

Gündem 18.05.2017, 12:24 19.05.2017, 15:57
11428
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile İstanbul Caddesi Projesi'ni görüşmek üzere bir araya geldi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ramazan ayının 15’inde kapatılması planlanan İstanbul Caddesi’ne alternatif güzergahların belirlenmesi amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile bir araya geldi. Düzce Belediyesi'nde yapılan toplantıda İstanbul Caddesi’nin araç trafiğine kapatılması ile birlikte ortaya çıkacak açık hava alışveriş merkezinin asayişi ve yeniden düzenlenmesi ile şehir merkezindeki ulaşımda kullanılacak alternatif güzergahlar belirlendi. Başkan Yardımcıları Ali Güney, Şemsettin Yenersoy ve Murat Caymaz ile birim müdürlerinin de hazır toplantıda önemli kararlar alındı. Ayrıca toplantıda İstanbul Caddesi üzerinde yaşanan trafik yoğunluğunun şehir merkezi dışına taşınması amacıyla düzenlenecek alternatif güzergahların en kısa sürede kullanılacağı açıklandı.
banner844
Yorumlar (31)
projeji 6 yıl önce
cadde kapanınca artan insan yoğunluğundan oluşacak ağırlığı kaldıracakmı belki zemün iyileştirmesi gerekecek bu konudan anlayan bilim adamlarına proje yaptırmak lazım bunuda giderlere eklemek lazım bu konu kesinlikle ihmal edilmemeli önemli
YEŞİL DÜZCE'Lİ 6 yıl önce
Düzce'de belediye başkanının görevi yol kapatmak, kapatılan yollarda da sokak satıcılarına kayıt dışı satış yaptırmak gibi bir çalışmanın içinde olmamaktır. Asıl çözüm. Yol kapatmak değil Mevcut yollar üzerindeki işgali önlemektir.
Aa 6 yıl önce
Önemli karara alındı ama ne o kararlar? Alternatif güzergahlar belirlendi, neresi o güzergahlar? Yoğunluğu kaldırabilecek mi? Yoksa gerçekten İstanbul mu yapıyorsunuz, sıkış sıkış trafikle? Önce yeşil dalgayı getirin dedik ama duyan olmadı!
Dedi dersiniz. 6 yıl önce
Geri adım atılacakkkk hemde çok kısa bir süre sonra.
Gökhan 6 yıl önce
Belirlenen güzergahları da söylermisiniz lütfen
Ismi değişsin 6 yıl önce
Istanbul caddesi bolu caddesi gaziantep caddesi isimleri değişsin. Duzceye özgü isimler verilsin. Belediye bu konularda calisma yapsin. Oncu tv siz de anket yapin
beyciler. 6 yıl önce
boş insanın boş işleri.ne yapsan agzınla kuş tutsan boş.sana itimat sıfır.bitir2yılını git birşey yapma.seni unutmayacak bu millet.
ÖNERİNİN İYİSİ.... 6 yıl önce
İSTANBUL CADDESİNİ TOPYEKÜN ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNE KAPATIP CADDEYİ RAHATLATMAK EN MATIKLISI..BİR MÜDDET SONRA ZATEN TİCARET VE İKAMETTE ORTADAN KALMIŞ OLACAĞINDAN CADDE ARTIK RAHATLAMIŞ OLUR. YAZIK CADDEYE...!!!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız