banner851

banner614

ANADOLU GENÇLİK ZAFERİ ANDI

Düzce Anadolu Gençlik Derneği tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle “Bir Destan Çanakkale” konulu bir konferans düzenledi. Tarihçi-yazar Ekrem Şama konuşmacı olarak Çanakkale Zaferini anlattı.

banner619
Gündem 16.03.2017, 10:19 17.03.2017, 10:22
563

Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıldönümü dolayısıyla Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen “Bir Destan Çanakkale” konulu konferansta tarihçi-yazar Ekrem Şama Çanakkale Zaferini anlattı. Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Ahmet Serdar Erdem, Saadet Partisi Bolu Eski Milletvekili Fethi Görür programa katıldı.

Program, Anadolu Gençlik Derneği Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Mücahit Furkan Gürel’in Kuran Tilaveti ile başladı. Ardından Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Ahmet Serdar Erdem konferansın açılış konuşmasını yaptı.

Erdem, “Yaklaşık 42. Çalışma yılını geçiren Anadolu Gençlik Derneğimiz iyinin, doğrunun, güzelin hâkim kılınması için çalışmalarını sürdürüyor. Ben burada Çanakkale için bir şey söylemek için değil de bugün burada bu programı yaparken özellikle hem siz katılımcılara hem ilk görüşmeyi hocamızla yapan, hocamızı davet eden kıymetli başkan Şafak hocamıza teşekkür ediyorum.” dedi.Erdem’in konuşmasının ardından Anadolu Gençlik Derneği Cumayeri Şubesinin minik üyeleri Çanakkale’yi anlatan şiirlerini okudu.
Program tarihçi-yazar Ekrem Şama Çanakkale Zaferini anlatan konferansıyla tamamlandı.

Günün anlam ve önemine ilişkin “Bir Destan Çanakkale” konulu konferansı ise tarihçi-yazar Ekrem Şama verdi.

Yorumlar (4)
ÇANAKKALE 5 yıl önce
Keske o savasta.o kucuk yaslardaki sehitlerimizi daha cok ansalar.gercekler var ama yazmak yasak.umarım anlamisinizdir
VATANDAŞ 5 yıl önce
ECDADINIZI ANLATIRKEN ATAMIZI.. ATATÜRK'Ü YOK SAYAMAZSINIZ. ZAFERİN KOMUTANI RUHUN ŞAH OLSUN. SENİ ANLAMAYANLARA YAZIKLAR OLSUN.
TEŞEKKÜRLER 5 yıl önce
ÇANAKKALE ANCAK BU KADAR GÜZEL ANLATILIRDI. BU GÜNE IŞIK TUTAN DEĞERLENDİRME VE YORUMLAR HARİKAYDI
genç fikir 5 yıl önce
çanakkale ruhunu anlatma konusunda daha iyi bir sunum dinlemedim Allah razı olsun