banner851

banner614

ANADOLU GENÇLİK’TEN TERÖRE TEPKİ

Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi üyeleri yatsı namazı sonrasında toplandığı Cedidiye Camii önünde, İstanbul ve Kayseri’de gerçekleştirilen hain terör saldırılarına tepki gösterdi.

banner619
Gündem 18.12.2016, 11:22 18.12.2016, 11:25
979
ANADOLU GENÇLİK’TEN TERÖRE TEPKİ

İstanbul ve Kayseri’de gerçekleştirilen patlamalar sonucunda 58 şehit verdiğimiz ve çok sayıda vatandaşımızın yaralanmasına sebep olan hain terör saldırılarına karşı Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi Cedidiye Camii önünde toplanarak tepki gösterdi. Yatsı namazı sonrasında Cedidiye Camii önünde toplanan Anadolu Gençlik Düzce Şubesi üyelerinin basın açıklamasına Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol da destek verdi.

Anadolu Gençlik Düzce Şube Başkanı Ahmet Serdar Erdem, yaptığı açıklamada, hain terör saldırıları sonucunda hayatını kaybeden asker, polis ve sivillere Allah'tan rahmet diledi.Erdem, "Bu tip saldırılarla güvenlik güçlerimizin ve sivillerimizin canına kastedilirken asıl hedefin 'siyasetin ve toplumun yönlendirilmesi' olduğunun farkındayız. Ülkemiz ve insanımız panik havası, kin ve nefret, acı ve gözyaşıyla nereye sürüklenmek isteniyorsa, bize düşen bunu görebilmek ve aklıselim ile hareket edebilmek, istenilen gidişatın tam karşısında durabilmektir" dedi.

Topluluk, yapılan açıklamanın ardından saldırılarda şehit olan vatandaşlarımız için dualar ettikten sonra dağıldı.
 

banner844
Yorumlar (5)
ASABİ 5 yıl önce
Bir de şu zalim Esad'ın ve hamisi İran'ın takipçiliğini bıraksanız! O zaman halk merhum Hocamızın hürmeten size iltifat eder!

Ey iman edenler! Zalimleri veliler edinmeyin!
Asi 5 yıl önce
Asabibiye : Cahil adam arşivlere bir bak boğaz sefası resminde kimler var
Kemal 5 yıl önce
Ne çok genç var ama :)
Asi 5 yıl önce
Kemale: Ne o rahatsızmı oldun Hayırmı menşeini bilelimde cevaba layık görelim.
gürcü 5 yıl önce
helal olsun yiğitler