banner851

banner955

Anıtpark'ta Nostalji Rüzgarı Esti

Ankara Volks-Der üyeleri geçtiğimiz günlerde Sapanca'da yapılan kamp sonrasında Düzce'den geçenken Anıtpark'a geldiler ve meraklılarına nostalji yaşattılar.

Gündem 23.05.2010, 17:42
144
Anıtpark'ta Nostalji Rüzgarı Esti

Sapanca'da kamp yaptıktan sonra Düzce'yi ziyaret eden Volks-Der üyeleri kısa süreli de olsa Anıtparkta araçlarını vatandaşlara gösterdiler.
Ankara Volks-Der başkan yardımcısı Salih Gerçek, "herkes bu arabaları savaş arabaları sanıyor. Ama biz bu arabaları tüm Türkiye'ye barış arabaları olarak göstermek istiyoruz. Bu yüzden her etkinliğe katılmak istiyoruz. Ankara Volks Derneği'nin yaklaşık olarak 200 üyesi var. Türkiye genelinde her ilde çeşitli dernekler var. Fakat Türkiye genelinde üye sayımız yaklaşık olarak bir rakam vermek gerekirse on binin üzerinde üyemiz bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde sapanca da kamp yaptık. Geçerkende Düzce'ye uğramak istedik" dedi. Ayrıca Bartın'da düzenlenecek olan Bartın geleneksel 3. Vosvos günlerine tüm vosvos sevenleri de davet eden yöneticiler, bu sayede voswagen araçlarının Türkiye'de savaş değil barış araçları olması gerektiğini dile getirdiler.

Haber; H. KAYA

banner844
Yorumlar (0)