banner851

banner614

ANKARA'DAN MESAJ VERDİ

banner619

Voleybol Milli Takımı ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası belediye başkanı seçildiği MHP'den istifa etmeye hazırlanan Birol Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"ne AK Partili belediye başkanları ile katılarak, adeta Ankara'dan mesaj verdi. Şahin'e sosyal medyadan destek mesajları gönderen vatandaşlar ise Başkan Şahin'in AK Parti'ye çok büyük hizmetleri olduğunu belirterek, "Başkanım yanınızdayız!" ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 15.01.2020, 13:09 15.01.2020, 17:30
6969
banner844
31 Mart Yerel Seçimleri'nde MHP'den Kaynaşlı Belediye Başkanlığını kazanan eski AK Partili Birol Şahin'in filenin sultanları için sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım güne damgasını vurdu. Tepkiler, eleştiriler ve kimi çevrelerden ise destek mesajları ile geçen 24 saat sonunda MHP Genel Merkezi, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in belediye başkanları listesinden düşürüldüğünü açıkladı. Başkan Şahin'in ihraç edilmeyeceği, istifa edeceği duyuruldu.
 
AK Partili başkanlarla mesaj
Bu baş döndüren açıklamalar sırasında Ankara yolunda olan Başkan Birol Şahin ise durumu sükunetle karşılayarak, "Gerekli değerlendirmeleri yapacağız." dedi.
 Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde bugün başlayan "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"ne katılan Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Partili belediye başkanları Muhsin Yavuz, Osman Kılıç ve İbrahim Ercan ile birlikte çektirdiği fotoğrafı facebook hesabından paylaşarak, altına şu notu düştü:"Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan' ın teşrifleriyle düzenlenen "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi' ne katıldık."
 
Heyecanlandıran paylaşım
Bu paylaşım Şahin'i destekleyenleri heyecanlandırdı. AK Parti'nin Düzce'deki kurucu arasında yer alan ve yıllarca Kaynaşlı İlçe Başkanlığı görevinde bulunarak partiye büyük emek veren Şahin'in ait olduğu yerde olduğu yönünde görüş bildiren vatandaşlar, şu yorumlarda bulundu:


Serkan Mehmet Piroğlu: Birol abi AK Parti'nin kurulum aşamasından beri çok büyük hizmetleriniz ve fedakarlıklarınız oldu. Reisimizle yan yana çok yakışıyorsunuz selam ve dua ile...
Ali Kansız: Bu kadar basit abi cevabı alan almıştır.
Avni Karadeniz: Allah'ım yardımcın olsun başkanım. Gezici zihniyet boş durmuyor.
Saffet Yıldız: Allah kolaylık versin, başkanım yanındayız.
Muhammet Keten: Allah kolaylık versin Başkanım. Muhsin Başkanıma selamlar
İrfan Akdoğan: Cumhur İttifakı'ndan MHP sana sahıp çıkamadı, bakalım AK Parti sahip çıkacak mı? Sanmam ama inşaallah sahip çıkar başkanım.
 
 
 
 

 
Yorumlar (66)
kasabalı 1 yıl önce
AKP her salı , diğer partilerdeki yobaz, şeriatçı, çıkarcı başkanları topluyor, birol başkan tam onlara göre, önümüzdeki salı görürüz AKP rozeti takılırken.. MHP türk, islam sentezli milliyetçi partidir, yobazlar şeriatçılar bize yaramaz..
VATANDAŞ 1 yıl önce
diyanete danışsaydınız voleybol hangi forma ile oynanır. nereleri kapalı olur. faizi bile eğip büküp icazet veriyorsa buna da icazet verirdi. birol başkan oy isterken açık giyinenler bana oy vermesin demişmiydi.. işine baksın...
beyazsakallı. 1 yıl önce
birol başkan sonuna kadar haklı.kadınlar vücutlarını teşhir ederek spor yapmaları dinimizce ne kadar uygun.doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
vatandaş 1 yıl önce
Tam bir cahil cühela yobaz kafanın üreteceği bir yorum. Birol efendi sen anlamadığın konularda yorum yapma. İnsanların üstüne başına karışmak senin haddine değil. Burası özgür bir ülke bunu kafana sok.
İÇİMİZDEN BİRİ 1 yıl önce
Eski dünya yöneticileri, Bilişim çağına girdik! Bu düşünce gençleri sizden uzaklaştırıyor. fetva vermeyi bırakıp Yeni nesli kazanmak için projelerinizi anlatmaya başlamalısınız.
Abdullah Birisi 1 yıl önce
Başkan yüzüzünden erzik olduk diyenin KAYNAŞL'LI olduğuna inanmıyorum.
Cesaretin varsa erkekçe adını yazarsın UKALA HERİFİ .
Sakın yanlış anlama Birol Başkana cahil heriF yazmışsın ya...
Sen çok bildiğin için yazdım...
Osman 1 yıl önce
Göreve geldiği günden bu yana kaynaşlıya kaç tane kuran kursu açıldı kaç tane camiye başlandı kaymakam ile kol kola şeriata gidiliyor ey türkiye uyuma
Sibel 1 yıl önce
Başkan gazino yaktırır çanak anteni yıktırır şeriatçıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu