banner851

banner955

ANKARA’DAKİ BÜYÜK KONGREYE 10 BİNLERCE KATILIM

Yeniden Refah Partisi 2023 seçimlerine doğru 2. Olağan Büyük Kongresi’ni geçtiğimiz pazar günü Ankara’da gerçekleştirdi. Partinin İstanbul Teşkilatı 210 otobüs ve 10 bin kişiyle kongreye katılım sağladı. İstanbul’dan Ankara’ya giden 210 otobüslük kafile, Düzce Üçköprü mevkiinde bulunan ve güzergâh üzerinde en kapsamlı tesis olan Türsan Park Dinlenme Tesisleri’nde mola verdi. Binlerce partilinin aynı anda ağırlandığı Türsan’da genç-yaşlı tüm üyeler, davul ve meşalelerle “Yeniden Refah, yeniden Erbakan” sloganları attı.

Gündem 07.11.2022, 14:47 07.11.2022, 17:07
1102

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi’ni Ankara’da gerçekleştirdi. Kongreye yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 60 bin parti üyesi katıldı.

Partinin İstanbul Teşkilatı da 210 otobüs ve 10 bin kişi ile kongreye katılım sağladı. İstanbul’dan yola çıkan 210 otobüs, Anadolu Otoyolu’nun Üçköprü mevkisinde bulunan yeme-içme ve hediyelik eşya başta olmak üzere otoyoldaki en büyük ve donanımlı tesis unvanına sahip Türsan Park Dinlenme Tesisleri’nde mola verdi.

210 otobüsün aynı anda mola verdiği Türsan Tesisleri’nde parti üyeleri davullar ve meşalelerle sloganlar attı.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı Türsan’da partililer, hep bir ağızdan “Yeniden Refah, yeniden Erbakan” sloganları attı.

Yaklaşık bir saat mola veren kafile, Türsan Park Dinlenme Tesisleri’nde, yeme-içme ihtiyaçlarını giderdikten sonra Ankara’da gerçekleşen büyük kongre için tekrar yola çıktı.

İstanbul’dan 10 bin kişinin katıldığı Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi’nde, mevcut Genel Başkan Fatih Erbakan, tek aday olarak girdiği seçimde oy birliğiyle tekrar genel başkan seçildi.

banner844
Yorumlar (2)
CAN 4 hafta önce
BOS ISLERLE UGRASMAYIN ISINIZE BAKIN AHIRET DE NE HESAP VERECEZ ONU DÜSÜNÜN
Ahmet 4 hafta önce
Mazot israfı