banner851

banner955

Anket sonuçları da “Kapatılsın” diyor.

İstanbul Caddesi'nin trafiğe kapatılıp kapatılmama sorunu devam ederken anket sonuçları da yolun trafiğe kapatılmasına yönelik oluştu.

Gündem 15.10.2008, 18:43
204
Anket sonuçları da “Kapatılsın” diyor.
banner1032

Yeni Belediye Binası önündeki Hükumet Sokak'ın trafiğe kapatılıp kapatılmayacağı karmaşasından sonra İstanbul Caddesi'nin de tamamen trafiğe kapatılacağına yönelik söylentiler oluşmuş Belediye başkanı Mehmet Keleş'te caddenin trafiğe kapatılacağı sinyallerini vermişti.

Kapatılıp kapatılmayacağı karmaşası hala devam eden cadde için internet sitemizde yaptığımız anket sonuçları da ankete katılan vatandaşların caddenin trafiğe kapatılmasını istediğini gösteriyor. 15 gündür sitemizde duran “İstanbul Caddesi çevre sokakları düzenleme yapılarak araç trafiğine kapatılsın mı? Kapatılmasın mı?” anketine 15 günde 307 kişi katılırken bu kişilerden 198'i caddenin trafiğe kapatılması yönünde 109'u ise caddenin trafiğe kapatılmaması yönünde cevap verdi.

Yapılan anket sonuçlarına göre de İstanbul Caddesinin trafiğe kapatılmasını isteyenlerin daha fazla olduğu gözler önüne serilmiş oldu.

Yorumlar (0)
21
açık