banner851

banner614

ANTALYA TATİLİ SONA ERDİ

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Antalya’ya tatile götürülen 35 mahalle muhtarının yer aldığı kafileye belediyede görev yapan birim müdürleri de dahil oldu. 4 gün boyunca hem eğitim alan hem de kendilerine zaman ayıran muhtarlar keyifli anlarını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi. Birim müdürleriyle Antalya’ya giden Keleş, programın kapanışında belediyenin muhtarlar ve vatandaşlarla aynı frekansta buluşarak sorunları çözebileceğini söyledi.

banner619
Gündem 14.11.2016, 12:42 15.11.2016, 12:52
2884
ANTALYA TATİLİ SONA ERDİ

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Antalya tatiline gönderilen mahalle muhtarlarına verilen seminer kapanış oturumuyla tamamlandı. Muhtarlar 7-10 Kasım tarihlerinde eşleriyle gittikleri Antalya’da hem eğitim aldı hem de tatil yaptı. Seminerde verilen eğitimlerin dışında otelde keyifli zaman geçiren muhtarlar, müzik eşliğinde dans ettikleri videoları sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

Birim müdürleri Antalya’ya gitti
“Yerel Yönetimler Semineri” programına muhtarlık işlemlerinin bağlı olduğu Düzce Belediyesi birim müdürleri de katıldı.

Keleş’ten katılımcılara sertifika
Başkan Keleş seminerlere katılan muhtarlara sertifika verdi.Belediyelerin muhtarlar ve vatandaşla aynı frekansta buluşarak sorunları çözebileceğini anlattık
Aynı eğitim programına Düzce Belediyesi Birim Müdürlerinin de katılmasını sağlayan Başkan Keleş, yaptığı açıklamada yerel yönetimlerde hizmetlerin devamı ve talep ve şikayetlerin değerlendirilmesinde belediye ile muhtarların koordinasyonuna dikkat çekerek, “Birim müdürlerimiz işleyişin ilk halkasını oluşturmaktadır. Bu anlamda muhtarlarımız vatandaşımızı dinleyerek gelip muhatabı ile konuyu çözüme kavuşturması açısından burada yerel yönetimlerde koordinasyonun önemine vurgu yaptık. Düzenlenen eğitim seminerinde belediyeler, muhtarlar ve vatandaşın aynı frekansta buluşarak sorunları en kısa sürede ve hızla çözebileceğini anlattık.” ifadelerini kullandı.

Türel başkanlar birliği toplantısına katıldı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhtarlar ve birim müdürlerine tatilde verilen “Yerel Yönetimler Semineri”nin kapanış toplantısına katıldı.Eskiden Belediye Başkanı Valinin izni olmadan komşu ile bile gidemezdi
Türel, 14 sene içerisinde belediyelerin güçlendirilmesinde çok önemli gelişmeler yaşandığını vurgulayarak, eskiden bir Belediye Başkanı’nın Valinin izni olmadan komşu ile bile gidemediğini örnek verdi.
 

Yorumlar (60)
Ak Partici 5 yıl önce
Bide Ak Partili olacaksınız tüh size. Depremin yıldönümünde kaymakamımızın cenaze gününde halay çekiyorsunuz. Keleşe yaranacaz diye yapılırmı bu haraketler? Hiç mi utanmadınız?
Düzceden yükselen ses 5 yıl önce
Şom ağızlılık yapmayın yoksa tehdit eder ettirir korumaları var adamları var. Evinize polis yollar açıklarını kamu oyuna açık etmeyin perişan eder aman dikkat :))))
vatandaş 5 yıl önce
Başta keleş olmak üzere bu kepazeliğe ortak olan herkesin görevden alınmasını dilerim. Sizlerde utanma denen duygunun zerresi yok. keleş'in oyuna gelmeyip gitmeyen muhtarları da tebrik ederim.
Efendiler... 5 yıl önce
Merak ediyorum. Muhtarlardan, herhangi bir gerekçe göstermeksizin bu organizasyona katılmak istemediğini beyan eden ve katılmayan var mı? Varsa hangi mahalle muhtarı? En azından farklı partili olanlar aynı çatı altında toplanmış mı?
seçim zamanı 5 yıl önce
seçim zamanı o muhtarlar kapı kapı gezecek ben buraya yazacağım yorumu bizzat kendilerine yüzlerine direk ozaman söyleyeceğim..
akçakocalı mustafa 5 yıl önce
vatandaşın cebindeki parayı tedes furyasıyla belediyeye gelir getirmeye çalışan birine oy verdiğim için en çok kendime kızıyorum. ak parti the end artık
bora 5 yıl önce
resimlerden anlaşılacağı gibi eğitim EĞİTİM SEMİNERİ başarılı geçmiş.Muhtarlar OYNAMAYI öğrenmişler.Bundan sonra düğünlerde KÖÇEKLİK yapacaklar herhalde. Onlarada bu yakışır
Ferdi 5 yıl önce
Arkadaşlar sayın keleşe neden kızıyorsunuz. Kendisi Düzcemizi en güzel şekilde temsil ediyor. Hem passat mı çeksin yani yanlarına.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın