banner851

banner614

Arsal Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi’nde...

Arsal Anadolu Lisesi 18’inci dönem öğrencilerinin mezuniyeti nedeniyle düzenlenen gecede, öğrenciler bir yıllık yorgunluğu atma imkanı buldular.

banner619
Gündem 12.06.2008, 13:42
487
Arsal Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi’nde...

Arsal Anadolu Lisesi 18. Dönem mezunları düzenlenen mezuniyet gecesi ile muhteşem bir gece yaşadılar. Arsal Anadolu Lisesi 18. Dönemde 161 öğrencisini mezun ederken düzenlenen mezuniyet gecesi ile öğrenciler geçen bir yıllık eğitim öğretim yılının yorgunluğunu da attılar.

 

Mezuniyet gecesine protokolden ve öğrenci ailelerinden oluşan  çok sayıda konuk katılırken, Arsal Anadolu Lisesi 18. dönem birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan öğrencilere hediyeler verildi.

 

18. dönem okul birincisi Resul Yirmibeşoğlu, ikincisi Ödül Şen, üçüncüsü de Nilgün Akkaya olurken Arsal Anadolu Lisesi din kültürü öğretmeni ve  Memur-Sen konfederasyonu Başkanı Abdulvahap Özen’de dönem birincilerine ödüller verdi.

 

Gece mezun olan öğrencilerin kendilerinden bir alt devrede okuyan arkadaşlarına Türk bayrağı ve okul flamalarını emanet ettiler. Ardından okul müzik gurubundan Tuğçe Seymen söylediği birbirinden güzel şarkılarla konuklara hoş dakikalar yaşattı.

 

banner844
Yorumlar (0)