banner851

banner614

ARSLAN GÜNLÜK’TE KONUŞTU

banner619

Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Günlük programında gündemi değerlendirdi. Arslan, parti içi küskünlüklere kaptan değişti diye gemi terk edilmez şeklinde değerlendirdi. Partisine gelen Ak Parti Hiçbir şey yapmadı eleştirilerine de “bir anlık kızgınlıkla söylediğini düşünüyorum. Kalben söylediklerine inanmıyorum.” Dedi ve 13 yılda AK Parti’nin Düzce’ye her alanda hizmetleri olduğunu belirtti.

banner846
Gündem 16.09.2015, 12:29
3301
ARSLAN GÜNLÜK’TE KONUŞTU
banner844
25. Dönem Düzce Milletvekili ve 26. Dönem Ak Parti Düzce Milletvekili aday adayı Fevai Arslan dün akşam Erol Tayhan’ın sunduğu Günlük programına konuk oldu.

ÇORBADA HERKESİN TUZU VAR

Düzce Milletvekili Fevai Arslan partisinin Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun (MKYK) yedek listesine girmesini “ layık görenlere teşekkür ediyorum. ”şeklinde değerlendirirken, bu durumu bu dönemki uyumlu çalışmaya yordu.
Arslan, “Çorbada herkesin tuzu var. Benim listede yer alma noktasında bir ısrarım yada çalışmam olmadı. Genel başkanımız bize de yer vermiş. Bu bir davadır. Bu yolda ne icap ediyor da yerine getirmektir.”diye konuştu.

DİREK İSTEMESEK DE İMALARLA BELİRTİYORUZ

Bu dönem yakaladıkları uyumun hizmete de olumlu yansıdığını vurgulayan Arslan, 2,5 ayda Düzce’de önemli kaynaklar getirmeyi başardıklarını dile getirdi. Arslan, Düzce’nin bir “bakan” talebini de bu dönem dillendirmeye başladıklarını söyledi.

Arslan, “ Düzce 4 seferdir 3-0 yapıyor. Düzce Ak Parti’nin kalesi oldu. artık bunun avantajlarını biz bu dönem iyi kullandık.”derken, bakanlık konusunda “ genelde bakanlar büyük şehirlerden yapılıyor. Bunu dillendirmeye başladık. Direk istemesek de imalarla belirtiyoruz. Seçmen bizim partimize teveccüh göstermese bizim de hizmet etme imkanımız olmaz. Bu yıl iki buçuk ayda çok güzel yatırımlar için kaynaklar elde ettik. Bunda bütün arkadaşlarımızın emeği var.” dedi.

KAPTAN DEĞİŞTİ DİYE GEMİ TERK EDİLMEZ

Adaylık ve parti içi küskünlüklerle ilgili ise Arslan şu ifadeleri kullandı: “Kaptan değişti diye gemi terk edilmez. Siyaset kimseye baki değildir.  Ben Fevai Arslan olarak  bu partinin kuruluşundan gelmişim. Çeşitli kademelerde bulunmuşum. 2 dönem vekillik yapmışım, 3 döneme adayım. Makul görürlerse milletvekili olarak görmezlerse eski vekil kimliği ile devam edeceğim. 350 bin nüfuslu Düzce’de benden daha iyi vekillik yapacak mutlaka birileri vardır. Millet yetkiyi bize vermiş. Bunu da sırtımızda yumurta küfesi hassasiyetinde taşıyoruz. Bu küfeyi başkası da taşıyabilir.  Bunu makul görmek lazım.” dedi.

Arslan, 3 aylık milletvekili olanların devam etmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Milletvekili Arslan,” 2-3 ay milletvekili olanların devam etmesi gerektiğini düşüyorum. Başarılı olmuş yada oyunu sabit tutmuş illerde  biraz daha müsemma göstermeli. Ancak karar genel merkezindir. “ifadelerini kullandı.

HERKES HER YİĞİDİN YOĞURT YİYİŞİNİ BEĞENMEYEBİLİR

Arslan, belediye başkanlarının hizmetlerine yönelik yapılan eleştirileri de “her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.” şeklinde yorumladı. Arslan, “ herkes her yiğidin yoğurt yiyişini beğenmeye bilir.  Belediye başkanları doğru yaptığını düşünebilir.  Orada oturan vatandaşlar yanlış gördüğü için tenkit edebilir. Bunu makul karşılamak lazım.  Bizler eleştiriye açık olmalıyız. Önemli olan orta yolu olmak.”dedi.

Arslan, “Ak Parti Ne yaptı ki..” yönündeki söylemleri şöyle değerlendirdi: “ Ak Parti hiçbir şey yapmadı demek, gönle ağır geliyor. Düzce’de 13 yılda ne yapıldıysa hangi yatırım yapıldıysa tüm ak parti teşkilatının imzası var. Az yada çok. Eksik gelen tarafları olabilir. Eksiğinde fazlasında da AK Parti Teşkilatının emeği var.”

HİÇBİR ŞEY YAPMADI DİYENLER…

Arslan, Düzce’nin tüm konularına vakıf olduklarını da sözlerine eklerken, yapılmayanlar kadar yapılanların da söylenmesi gerektiğini belirtti.

Arslan, “hiçbir şey yapılmadı diyenlerin bir anlık kızgınlıkla söylediğini düşünüyorum. kalben söylediklerine inanmıyorum.” diye konuştu.

HEDEFİMİZ…

Milletvekili Fevai Arslan 1 Kasım seçimleri ile ilgili Ak Parti’nin hedefini rakam vermeden açıkladı.” Hem Düzce’de hem Türkiye’de eski oranın üstüne çıkmak.”dedi.

Düzce’deki muhalefetin 2002 yılından beri durumunun belli olduğunu söyleyen Arslan, bu seçiminde durumu değiştirmeyeceğini dile getirdi. 
Yorumlar (38)
Adınız 6 yıl önce
Sn. F.arslan. artık Düzce icin birsey yapin. Allah hakkı icin .
vatandas 6 yıl önce
ALLAH sükür dili sürcmemis
duzceli 6 yıl önce
Git iste be git tekrar aday olmada duzce akp ye oy versin seni istemiyoruz ya akp genel merkezi şu yorumlari okumuyormu
Öz ak partili 6 yıl önce
Boş konuşma Düzce seni istemiyor.düş artık ak partinin yakasından.sen artım dava adamı değilsin.yolun şaşmış.
Ayhan Beyyyy 6 yıl önce
yaptıkları neymiş ayhan bey??? say bakalım. neler yapmış fevai aslan. lafla peynir gemisi yürütün siz halk artık yemiyor. millet ak partiye oy verecek ama sizin yüzünüzüden tepki oyları olarak gidiyor başka partilere. biraz dürüst olun.
tc 6 yıl önce
Vekile bak izaya gel
YA SEN MASAL MI ANLATIYON 6 yıl önce
Mecliste BİR kere agzından Düzce lafı çıktı mı? ne yaptın ki şehrin için hangi proje hangi kazanım onu açıkla ama söyliyecek sözün yok çünkü (hiçbir düzce milletvekilinin) icraatı OL-MA-DI
mehmet emin dinç 6 yıl önce
yola devam fevayi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı bulutlu