banner614

ARSLAN TEŞKİLATINI YALNIZ BIRAKMADI

banner619

AK Parti eski Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti Teşkilatını oy kullanma işlemi sırasında yalnız bırakmadı. Arslan oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Düzce yine usulünü bozmayacak, Batı’da yine birinci olacak” dedi.

banner846
Gündem 24.06.2018, 16:21 24.06.2018, 16:30
1249
ARSLAN TEŞKİLATINI YALNIZ BIRAKMADI
banner844

AK Parti Teşkilatı bugün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün ilk oy kullanma işleminin ardından teker teker sandık başına gitti. Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için bugün vatandaşlık görevini yerine getiren AK Parti Teşkilatı’nı AK Parti eski Milletvekili Fevai Arslan da yalnız bırakmadı.

“İnşallah batıda bizden yüksek oy alan bir il olmayacak diye düşünüyorum”
Teşkilat ile birlikte Azmimilli İlkokulu’nda oyunu kullanmasının ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Vatanımıza, milletimize, İslam alemine bu seçimin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah yeni bir döneme geçiyoruz, Başkanlık Sistemine geçiyoruz. Parlamento ve bakanlar kurulunun yapısı değişiyor. Köklü bir değişiklik. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk büyük değişikliklerden bir tanesi bu seçim. Allah hayırlı, uğurlu etsin. Düzce inşallah yine usulünü bozmayacak yine o batıda nasıl birinciliği kimseye kaptırmadıysa bu dönemde de yine kendi parti bünyemize yine kimseye kaptırmayacak. İnşallah batıda bizden yüksek oy alan bir il olmayacak diye düşünüyorum."

Haber: Ö.YILMAZ


 
Yorumlar (5)
Serdar 3 yıl önce
Halka uzak tepeden bakan yönetim anlayışı artık halk nezdinde itibar görmüyor benim liderim sayın cumhurbaşkanım çay var buyur dendiğinde arabayı durdurup taksi durağına gece konduya çay içmeye duruyorda siz ben esnafım birgün gelipte çay v
Vatandaş 3 yıl önce
Reis bile oy kullanırken kendisi poz veriyor bunlar cümbür cemaat orada işte bu yüzden millet sizden uzaklaşıyor.
Maho Ağa 3 yıl önce
Yanınızdaki Faruk Bey e dua edin onun hatrına bir nebze olsun iyi durum. Belediye yonetimindeki durumunuz ve duzce halkinin sesini duymazdan gelişiniz bu sonucu doğurmuştur.
Siyasi Tarih 3 yıl önce
Düzce sizleri unutmayacak.
Cem 3 yıl önce
Reis de sikıntı yok ta vekillikte il olarak sondan birinci olursunuz.
16°
açık